Empula Konseri afişi

Tepki
0

Yorumalrınızı bekliyorum. ve konsere bekliyorum hepinizi

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Konser tarihinde,adreste ve mekanda daha okunaklı bir font kullanırsanız ve yine tarih,adres ve mekana vurgulama yaptırırsanız daha iyi olacaktır.

"EMPULA" bunun rengini de biraz daha açık bir ton seçin ,zira bana göre kaybolmuş.

Uygulamada biraz hatalar var , hatalarızı gözden geçirip çalışmanızı geliştirebilirsiniz.

Tepki
7
Hakan Bey in yorumlarına katılmakla beraber afişi biraz bütünlükten uzak ve karmaşık gördüm.Yine de emeğinize sağlık...Kolay gelsin.

Tepki
0
haddimizi asmadan bir yorumda bulunalimda ama burada bence savas sahnesinden kesitler alinmis gibi konser dedigimiz zaman biraz daha civil civil seyler olmasi gerekmez mi yazi tonlari ve dizgi ilk görüste ise yaramaz bir konser ibaresi verior biraz daha iyi seyler yapilabilir.. en azindan biraz forumda gezinmek yeterli olacakdir..

sistematik

Üye
Tepki
2
arkadaşların yorumlarına aynen katılıyorum...
biraz daha aydınlatıcı çalışma olursa daha etkiliyici bir görsellik ortaya çıkacaktır..saygılar

danisman

Consultant
Tepki
30
slm;

çalışmanız kesinlikle amacına uygun olmamış. Ne nerede, kim ne yapıyor belli değil. Biri kalk gidelim diyor, diğeri canımı sıkma otur diyor. Afiş çalışmaları tüketiciyi, yani konser müşterisini bilgilendirmek ( bu hayran kitlesi ve sevenleri veya bir şehrin sanatçısı olabilir) için yapılır. Yani bir amacı vardır çalışmanın. Sizin çalışmanızda amaç var ise bile kayıp. Bunu baktığımız zaman hissedemiyoruz. İkincisi bu bilgilendirme yapılırken ilk bakışta neyin ne olduğunu afişte anlatmamız gerek, bunu da göremiyorum. Kimin konseridir bu ? Neredeyse o da kayıp. Yani yaptığınız afiş, asıldığı zaman benzerlerinin yanında hemen dikkat çekecek ve kolay algılanabilecek nitelikte olmalıdır. Şimdi size soruyorum; şayet bu afişi astığınız yerin hemen yanına, siyah, kırmızı, veya yeşil zeminli tek renk ve hiç bir grafiğe ihtiyaç duymadan, düz yazılarla yazılmış ve aynı konser için hazırlanmış bir afiş daha asılsa. Sizce hangisi daha çok dikkat çekerdi ?

Saygılar ve iyi çalışmalar...

Yukarı Alt