Eos 3 te Sihirli Çubuk ile Resimi 10 sn 'de Kaliteli işlenebilir Desen Haline Getirme

Tepki
28
valla söylediklerimin yanlış anlaşılmasını istemem söylemek istediğimin özeti şudurki en iyi yol bildiğin yol en kestirme yolda bildiğin yoldur netice alabildiğiniz proğramda en iyi proğramdır sevgiler vede saygılar

Tepki
0
Selam arkadaşlar, en iyi bildiğin, en güzel programdır...Ama önyargıdan uzaklaşmamız ve neticeye bakmamız lazım... Corel drawings kullanıyorum... Ama karmaşık iğne sıralamasında eosta edit ediyorum... Şimdi Corel drawings kötü diyemem... Grafik argümanları mükemmel..

Selamlar diliyorum herkese

Turan Turk

Üye
Tepki
1
walla ole sihirli deynekle bilmem ne deynekle desen felan olmas hatta okadar iddali konusuyorum bir kare resmini koyup onu donustur desenis bile donusturmes haa donusturur ama dusman basina :D yok boyle birsey alacaksin deseni tarayacaksin sonrada oturcaksin basina saatlerce zaman harciyacaksin ondan sonrada caliscaksin onda sonrada forma koyacaksin ondan sonrada herkes alicak kimse bir tesekkur bile etmicek :D bukadar basit ishte..

Yukarı Alt