eos 3 versiyon 3015

kerso

Üye
Tepki
0
slm arkadaslar ben eos3 versiyon 3.014 kullanıyorum ver3015 cıkmıs indirdim yükledim ama girince hata verdi eski versiyonu tekrar üstüne kurdum 3015 in bi kac özelliği 3014 e eklendi ama 3015i kullanamıyorum crack i filan warsa yollayabilirmisiniz? yada çözümü bilen??

kerso

Üye
Tepki
0
üst üste msj yazmıs oluyorum ksra bakmayın ama hiç mi bilen yok yaw:) nası kullancam bu version 3.015 i

Tepki
2
ben uzun zamandır eos kullanmama rağmen eos 3 denedim fakat geçiş yapmadım..eos 2 ye alışan birisinin 3 kullanması corel kullanan birinin photoshop kullanması gibi birşeydir..
neyse sorunuzun cevabına gelelim..eos 3 sürekli kendini yenileyen her sürümde başka bir yerini bozan bir versiyondur bunun için yapabileceğin birşey maalesef yok..

eski haline dönmek istersen eosu denetim masasından kaldır sonra C den compucon dosyasını sil.ama silmeden motiflerini yedek al..desenlerini compucon dosyasının içinde tutuyorsan ki tutmamalısın onları da yedek al...eos 3 ü yeniden kur..
Sitemizde program ve crack paylaşımı olmadığı için bu konuda yardım edilemeyecektir sanırım..
kolay gelsin.
saygılar

kerso

Üye
Tepki
0
ben corel ve photoshop ta kullanıyorum zaten:) daha 15 yaşındayım ama gerçekten ileri düzey bilgisayar bilgisine sahibim bu programları kendi başıma öğrendim eos 3 ü 2-3 ayda öğrendim ve sevdim:) bu crack olayına gelince onu da arkadaslarla bi ara kendimiz yazıcaz galiba:)neyse genede tesekkür ederim çok iyi bi forum olmus

kursat_61

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben bu EOS3 !ü bulamadım eğer sizde varsa bana msj atabilirmi şimdiden bütüm arkadaşlara teşekkür ederim.

kerso

Üye
Tepki
0
zaten eos3ü internette arayarak bulamazsın, birinin vermesi lazım:) ben vereyim ama upload
için zamanım hiç olmuyo ya zamanı olan birini bul yada git nakışcıları desencileri dolaş kesin bulursun. aslında bi abi war bana 3.015i buldu yollıcak zamanı olmuyodu o bana wersin bende sana mutlaka wercem eos3ü

Tepki
0
selam arkadaşlar ban acilen eos 2 programı lagzım programı verbilecek bi arkadas varmı simdiden tesewkur

sarp230

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 1 seneden beri eos 3 kullanıyorum eos3 ten memnunum bilgilerimi ve diğer eos kullanıcılarrla paylaşmak isterim

Yukarı Alt