Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

Tepki
28
@serdar erkiner

eos 2 de zsk formatlama işi tırt denemeyin bile eos 3 için bişey diyemiycem eos wiewer de ben denedim güzel yapıo wilcom güzel yapıo bunlarda zsk disket formatlayabilirsiniz tajima formata gelince tajima format biçimi dos dur bunu proğramsız windowstada formatlayabilirsiniz lakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin artık üreticiler düzgün disket çıkarmıyorlar hepsi çin malı bir kullanmalık sil kullan yapamıyorsunuz bir kere sonuna kadar doldurun kullanın dolduğunda silin kullanabiliyosanız kullanın kullanamıyosanız çöpe atın gitsin hergün bir disketi ben çöpe yolluyorum cihazlarınızla oynamayınız zaten son çıkan floppylerde dandik yani ALLAH bizi bu disket işinden tez zamanda kurtarır inşallah:D

Tepki
28
@Hasan Tokmak
hiç deneme sonuç pek iyi çıkmıyor ama illada deneyeceksen ekrana 256 renk kalitesinde bir resim(jpg-bmp)getir sihirli çubuğu tıkla yapmak istediğin bölgenin ne yapılacağını sihirli çubuğun altındaki ikonlardan seç (sargı-dikiş-çiniğnesi)sonra resimde bu seçtiğiniz işlemi nerede yapmasını istiyorsanın resimin orasına tıklayın o koordinat noktaları oluşturacak sanki siz çizmişsiniz gibi sonra sağ tıklayıp batış oluştur diyorsunuz yada demeden önce parametreleri değiştirmek isterseniz değiştirip batış oluştur diyorsunuz resimde istediğiniz alan istediğiniz modda istediğiniz parametrelerde(adım-sıklık-alt yürüme......gibi)ve istediğiniz giriş çıkış noktalarında oluşuyor bunu resimde ne kadar bölüm vede renk varsa sırasıyla uyguluyorsunuz başarılar dilerim hiçde tavsiye etmem sanal zeka olarak biraz geride bu sihirbaz durumları sihirbazımız biraz acemi yada sihirbaz kullanmak isteyenler:)

Tepki
28
@Memet Akif
basit blokları yada deseni çizdir
çizerken nereye stop konacağını gözünle takip et çizimi bitirdikten sonra seçme aleti ile stop konması gereken vuruşu tesbit et .
yakala o vuruşu sol klik ile
sonra sağ klik yap çıkan pencereden seçenekleri tıkla
çıkan kutudanda stop u seç 5 renk oldu bile desenin:)

Tepki
0
merhaba arkadaşlar,ben eos 3 te pul nasıl yapılıyor onu soracaktım.dikiş seçilip pula çevriyor ama alt yürüme dikişi farklı pul için farklı renklermi kullanmamız gerek?

Tepki
0
atlama genelge pul ve kanevçe desenlerinde gereklidir birde belli aralıklarda kes durumana geçer..bengenelde desene ilk başlarken atlama ile birleştir yapıyorum desen içinde karmaşık görünümü düzenliyor

Tepki
0
dışardan gelen deseni refli desen yapma:deseni seç sağ kılink yap batış ları bolklara çevir yap alsana refli desen ama biraz düzeltme yapman gerek istediğin gibi sıklıkla oynayabilirsin

Tepki
0
@Gökçe Coşkun

dışardan gelen deseni refli desen yapma:deseni seç sağ kılink yap batış ları bolklara çevir yap alsana refli desen ama biraz düzeltme yapman gerek istediğin gibi sıklıkla oynayabilirsin

Yukarı Alt