Eos Compucon Hakkında Soru ve Sorunlarınız

de_sen_ci

Üye
Tepki
0
@ali ercan berdan

eger yukledigin eos 0.2 versiyonsa stup yani kurulum hatasi var demektir ama dert etme donma yapsada yuklemis sayilir sen donma yaptigi zaman kapat programi bilgisayarim program files dan eos git orda eos exse isaretini masa ustune kisa yol olustur acarken hata verir ama calisir merak etme

ourmehmet

Üye
Tepki
0
arkadaşlar eos 2 ders videolarını bekliyoruz lütfen şimdiden emeğinize sağlık teşekkürler

pashaa

Üye
Tepki
0
bende nks formatında desenler var bunları nasıl tajimaya cevire bilirim acil yardım ederseniz sevinirim

desener

Üye
Tepki
0
selam ben eos 2 kullaniyorum benim sorum eos 2 de paint kısmi ile ilgili oraya aldigim panc ini yapacagim resmin bir kısmını veya tamamini 360 derece döndürme pozusyonu varmi ... simdiden tesekkürler eger cevabinizi mailime atarsaniz sevinirim desener@hotmail.com

techno06

Üye
Tepki
0
desenleri eos3 de ikiye ayırıp singer c200 de işliyorum.ikinci deseni işlerken tam yerine oturtamıyorum bana yol gösterirseniz sevinirim

Tepki
0
Merhaba grafiker arkadaşlar Eos 2 kullanıcısıyım Ve aynı zamanda Bir işyerinde Nakışçıyım.3 haftada eos 2 kullanmayı öğrendim ve nakış yapıyorum ama son zamanlarda eos 2 de bi gariplikler oldu.Çin iğnesi yaparken önceden zemin taraması verebiliyordum ama şimdi veremiyorum parametre ayarlarından girip zemin taramasına evet diyorum ama yinede olmuyor.Bu sorunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

KARTAL 44

Üye
Tepki
0
eos3 de ki cnd,pes gibi dosya uzantıları eos3 de hangi dosya içindedir bulamadımda yardım ederseniz sevinirim
birde accuratte kayıtlı olmayan bu uzantıları accuratte nin içine atılırsa bu uzantılarda olan desenleri açabilirmi

Tepki
0
selam arkadaşlar bende zangs d170 dedemle yaşıt bir pc kasasına baglamışlar su anda full calışıyor ama ben ms dos programını bilmadigim icin ms-dos point die bir programıvar ne yapacagımı bilmiyorum buna nasıl desen eklerim bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim arkdaşlar
cıldırmak üzereyim lütfeeeeen....

Yukarı Alt