EOS Disket Okuma!(Selamlar)

Zahrat

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar forumlarınızı yeni gördüm.Bende sizler gibi Eos kullanıcısıyım tabi bu konuda 2 yıldır ugrasiyorm :D. Ama bir sorunum var bir müşterim yapdıgımız desenleri okutabilmesi icin EOS'un disket okuyan programını yani tajima zsk vs cinsini okuyabilen programı lazım.Eos dosyalarının icinden bunu zipleyip ayrı kullanabilirmiym veya internetten bunu indirebilirmiyim..

kerso

Üye
Tepki
0
kanka cok karısık yazmıssın anladıgım kadarıyla yardımcı olayım, sen desen yapıyosun, bunu müşteriye veriyosun ama müşterinin bunu nasıl okuyacagını soruyosun. eosu zipleyip versem olurmu diyosun. deseni sadece okuyup yazıp görmeye büyüp küçültmeye yarayan bi program war adı "necat" yada öle bişi necatın programı diyiliyo:D eosu zipleyip werirsen sanırım çalışmaz çünkü c:windows:system32 nin içerisine bazı dosyalar atıyo. onları da bulup veya başka yerlerede olabilir. bunları hepsini tek tek alman lazım. yada eosun setupını bul onu ver adama yuklesin okusun. eğer adam görsün diye istiyosan her desenin yanına desenlerin resmini cekerek koy(print screen tusuyla yapabilirsin) adam resme bakarak kullansın deseni

Zahrat

Üye
Tepki
0
Halletim Compucon's Eos Sitesinde EOS 3.0 Wiew adlı ucretsiz bi program var , bu programla desenin formatını değiştirebiliyor veya deseni görebiliyosunuz.Yani karsıdaki adam nakıs uzantılı dosyayı aldıgında bu program sayesinde görebiliyor nasıl bi nakış oldugunu. saolasın yinede yazdıgın icin:D

kerso

Üye
Tepki
0
bende inidireyim hemen ya. annem de hep soruyodu nasıl görürüm bu desenleri. tam ona göre. sende çok sağol kardesim

ERHAN METE

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben foruma yeni üye oldum istanbul ticaret üni de tasarım okuyorm ve derslermde bu sitedeki desenlerden faydalanmak için EOS.3.0 Wiew indirmem lazım nasıl indirebilirm acaba bu konuuda yardımcı olabilirseniz çok yardımınız dokunur...?

Yukarı Alt