Epc Win

Tepki
0
evet haklısın benim babam yaklaşık 27 senedir bu işin içinde olduğundan oda bazı konularda senin gibi konuşuyor haklısınız aslında ama gerçekten artık herşey çok zor

Tepki
0
bende eğitimim alanlardanım üstad walter iyi tanır beni

bana 3.5 versionu lazım nerden bulurum

ayrıca kullanıcısı az olan iyi değildir görüşü nedir anlamadım bentleyde iyidir ama kullanıcısı azdır:)

Tepki
9
anladığım kadarıyla senelerinizi bu işe vermişsiniz, bir çok programı tanıyor olmalısınız.epc win üzerinde neden bu kadar durduğunuzu açıklayarak bizleride aydınlatırsanız sevinirim.hemde kendi eksikliklerimizi görmüş oluruz.

Tepki
0
yoo eksik göstermek yada program kötülemek için söylemedim. Ama iyi programdır menüsü çok kolaydır numpad ile bütün menüye ulaşırsın ayrıca çok gelişmiş bir monogram programı var .monogram deyip geçmeyin gerçekten çok sağlıklı otomatik yazılar yazıyor öyle bin yerden alt yürüme geçen yazılardan değil.payet çok kolay,buna benzer birçok üstünlüğü var.

piyasanın bazı gerçekleri var.bu meslek artık kendinizi geliştirmeye yönelik çabaları karşılıksız bırakmaktadır.onun için maaşınızı alıp kendinizi bu yorucu ve karmaşık çabalardan uzaklaşmayı düşünmek en mantıklısıdır.tabi ağzınızla kuş tutup bunun göreviniz haline gelmesi hoşunuza gidiyorsa ......oda sizin tercihiniz:)

Tepki
28
epc winde yapılmış birde desen göreydik yada image

epcwin2,0 var ama kullanmak çok zor kullanan arkadaşlar camtasia proğramı ile birkaç videolu ders hazırlasada bizde nedir ne deildir bir baksak ama yok ben paraylan öğrendim paraylanda satacam diyosa paylaşım ın esas olduğu forumlara takılmasa iyi olur gibime geliyo:D yanlışsam düzeltiniz burda bilgiyi vermekte almakta farz ilim çindede olsa alacazzzzzzz

Tepki
0
ben epc nin editorunu kullanıyorum double pullu işlerde ilk zamanlarda bende pek hoşlaşmamıştım ama gayet kullanışlı bir program

mesutkara

Üye
Tepki
1
Elimde epc wın 4 var ama pek bişey anlamadım sargı dikiş çiniğnesi kabaca bunlar nerelerde nasıl yapılır bilgi veren olursa minnettar kalırım

Yukarı Alt