eps yi wmf ye çevirme

Tepki
0
arkadaşlar size bir sorum olacak. Yardımcı olursanız sevinirim. Elimde eps formatında clipartlar var. onları wmf formatına çevirebilirmiyim. Eps formatında dosyanın içini açarak clipartlara bakmam gerekiyor. bu da çok uzun zaman alıyor. ama wmf formatındaki clipartları küçük resimler halinde görebiliyorum. yardımlarınızı bekliyorum

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bu işlermi hangi programla yapıyorsunuz. Eğer corel draw kullanıyorsanız clipartları orada açıp daha sonra wmf formatında exportlayabilirsiniz.

Fakat birden fazla clipartı corele veya illustratore import edebilirsiniz. Bu şekildede bakmanız kolay olur.

Saygılar..

Tepki
0
evet corel kullanıyorum. elimde clipart çokbunları tek tek açıp wmf ye çevirmem imkansız. Birden fazla clipartı wmfye nasıl çevireceğimi biraz daha ayrıntılı anlatırmısınız? Ayrıca sorumu cevapladığınız için de teşekkürler

Tepki
31
eda hanım ben clipartlarım klosör klasör böldüm ve her klasördekileri corel importla çağırdım ve yana yana dizerek jpg formatına çevirdim bu sayede klasöre girince jpg açıyorum ve aradığım şeyin o klasörde olup olmadığını rahatlıkla görebiliyorum

saygılar...

Tepki
100
eps gibi formatları görebilmek için birkaç program mevcut.
ben kullanıyorum. çok rahat oluyor. nette araştırma yaparsanız uygun bir program bulabilirsiniz.

Tepki
0
Eminecik, bu ne cool bir cevap böyle! İnsan kullandığı programı bari söyler. Nette araştırma yaparsanız bulursunuz.. Çok itici bi cevap kusura bakma. Biraz fazla kendini beğenmiş davranmışsın...

Saygılar...

Tepki
5
Slowview benim kullandığım..Eps , Psd gibi program gerektiren formatları önizleme yapabiliyosun sadece rgb destekli cmykların renkleri bozuluyo..

Tepki
100
@İbrahim Bulut
bazı programlar lisanslı olduğu için böyle bir cevap verdim.
forumumuzda illegal paylaşımlar yapılmamaktadır.
mesajım neticesinde fikir edinilebilir, biraz araştırma ile sonuca ulaşılabilir.
kendini beğenmiş biri olarak forumdaki paylaşımlar size gereken cevabı verecektir umarım.
saygılar...

Yukarı Alt