erka matbaa logo

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Merhaba Burçin Hanım,
Bir maatba için biraz basit kaçmamış mı bunlar?
Öncelikle ErkaMaatba ile ilgili bir amblem yaratıp,Daha güzel bir font seçseniz, birde ona güzel bir renk katsanız..

Tepki
7
buse hanım çalısma yaptım sınırledım hepsını cope attım.
Nezaman bir iş için tasarım yapma hevesım olsa olmamıs okunmuyor denılıyor bende en basıtte alıyorum ve şuan eminim ki bu çalışmalardan da ustekini kullanacaklar

mrtcvk123

Üye
Tepki
0
1. Çalışmanız çok güzel olmuş 2. çalışmanız biraz daha geliştirilirse daha güzel çalışmalar ortaya çıkabilir...Çalışmalarınızı çöpe atmanıza gerek yok yinede bizimle paylaşın görmüş oluruz belki kötü dedikleriniz çok güzel olabilir...

hastam

Üye
Tepki
0
Umarım Erka Matbaacılık üstekini kullanmamıştır. Bu siteye yeni takıldım ama herkes birbirine eline sağlık güzel olmuş deyip gidiyor. Ortada elle tutulur bişe yok anlayan da yok. Tüm arkadaşlara soruyorum bir matbaanın yani özellikle bir matbaanın logosu RGB den oluşur mu? Affedilmez bir hata. Birbirimizi üzmeyelim ama iyi olmuş veya kötü olmuş derken biraz düşünelim. Ancak o zaman eleştiri yaptığımız arkadaşa faydalı oluruz ve gelişmesine katkımız olur. Alttaki logoya gelince de sanki bir postacı, bir kargo veya bir kurye logosu havası taşımıyor mu? Slmlr.

Tepki
100
@hastam

merhaba hastam.
bu kadar cümle diziyorsunuz, içerisinden çıkardığımız sonuç elekte kaburüstü kalanlar kadar.
aşağı dökülenlerse ya çalışmayı yapan arkadaşa ya da sizin deyiminizle, "
Birbirimizi üzmeyelim ama iyi olmuş"
diyen arkadaşlara sataşmalarlardan ibaret.
matbaa logosunda RGB olmaz, CMYK simgelenmesi gerekir. RGB digital baskıda kullanılır.
çıkardığım sonuç bu. tebrik ederim.
yalnız uslubunuz bu olmamalıydı değil mi?

mrtcvk123

Üye
Tepki
0
Bu sitede böyle birşey olmuyor...Lütfen arkadaşımızın konusuna bunların yazmayın

Tepki
7
@hastam

sn hastam inşallah bize bu engin bilgilerinizle dersler veriri faydalı olursunuz. sizi gibi bu işi iyi bilen böyle oldugunu iddaa eden kişiler bizim gibi acemileri desteklerse seviniriz.

belki sizden de bişeyler öğrenebiliriz. ben sizi kadar olumsuz değilim. size bu tavırlarla değil işi bilen usta tavrıyla görelim. bu kadar eleştiriden sonra .

Bize bunlarla gelin lütfen

Yukarı Alt