Erkan Nehir / Trafik Afiş

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
54
Çorbada benim de tuzum olsun istedim ve anlatılabilecek en basit şekil ile anlatmayı amaçladım...

VaraKA

Üye
Tepki
2
O kanlı, göz yorucu afişlerden sonra bu iyi geldi. Sevdim bu çalışmanızı, yalnız tipografiye biraz daha özen göstermeniz elzemdir..

Başarılar..

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
54
Yorum için teşekkürler. Bu arada Elzem'in ne demek olduğunu yeni öğrendim. Arapça'da gerekli demekmiş. :)

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
bir dizi hesap kitaptan sonra hız = yol / zaman'a uygun olduğuna kanaat getirmiş bulunmaktayım
zatıaline sonsuz başarılar diler saygılar sumarım :)

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
54
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. :)
Bu arada her çalışmayı izliyorum merak etmeyin. Yorum yapmıyorum diye beğenmediğim anlamına gelmez. Fakat bir süre hiçbir çalışmaya yorum yapmama kararı aldım. Herkese bol şans.

Tepki
4
Ben kompozisyonu çok beğendim ancak ben afişe bakarken yanımdaki arkadaşlar bu afiş neyle alakalı dediler!

Yani ilk bakışta trafik konulu bir afiş gibi gelmemiş olmalı arkadaşlara... Ben konuyu söyledikten sonra güzel olmuş dediler.

Biz bunun bir yarışma olduğunu ve trafikle alakalı olduğunu biliyoruz ve yorum yapıyoruz. Acaba ilk bakışta sizce de trafikle alakalı olduğu anlaşılıyor mu?

Başarılar dilerim...

Erkan Nehir

Uzman Üye
Tepki
54
Saatte 100 km neyi ifade ediyor sizce? Evden işe 100 km hızla koşarak giden bir insanı mı? :)

Tepki
2
bazı afişlerinde düşündürmesi gerekli zaten. o yuzden arkadaşlarınızın anlamamış olması, hiç anlamıycağı anlamına gelmez.
mesela arabayla giderken bi afişe 3 saniye bakma şansım oluyo. afişteki yazıları ve resmi hızlıca okuduktan sonra anlam veremesemde. biaz düşündükten sonra "haaaaa demekki öyle" diyip anlıyorum :D

Fulyam

Üye
Tepki
16
çok güzel olmuş... erkan çok beğendim... çok şeker.. çok yalın : )

Yukarı Alt