ERKLamp Kapak Tasarımları

Tepki
5
Led firması ERKLamp için tasarım aşamasındaki çalışmalardır. Henüz hiçbiri onay almamıştır. Firma kataloğuna kapak olarak kullanılacak.

Kırmızı olan müşteri tarafından rezil edilen tasarımlara süper bir örnektir :D

Tepki
5
"Er Klamp" ın yazı fontu uymamış bence, ayrıca "Kaliteli Led" vb.. yazarak firmanın led firması olduğunu daha netleştirin bence...

Tepki
5
yazı fontu seçme şansım yok ne yazık ki tesçil edilmiş kurumsal logoları sloganlarını da bir zahmet söyleseler yazacağız ama :)

teşekkür ederim yorumun için

Not: Burak bey sizin mesajı düzenleyip yerine kendi cevabımı yazmışım yanlışlık ile kusura bakmayın özür dilerim.

celender

Üye
Tepki
1
üzerinde biraz daha durman gerektiğini düşünüyorum eleştiriye acık biriysen ve bu eleştirilerden kendine bi pay çıkartacaksan bence şöle düşünmelisin yaptığın ve yapacağın çalışmalar neyi simgeliyorsa kısa ve öz bir tasarımla işi bitirmen gerekmekte diye düşünmekteyim tasarımın karışık olması puntoların okunmaması vs. gibi karışıklıklar işi bence itici bir hale getirmekte bu benim nacizane fikirlerim kısa öz ve anlaşılır adımlar atmaya bak derim ben emeğine sağlık iyi çalışmalar dilerim

Tepki
5
@celender

estağfirullah eleştirilmeyecek isek neden ekleyelim yada eleştiri kabul etmeyecek isek

teşekkür ederim yorumunuz için

Yukarı Alt