Ertürk Bahçivan Graphics ( sıfırdan grafik tasarım) seri 1

Ertürk

Üye
Tepki
0
Action tasarım yapımı
farklı objelerle resime efektler sonucu bir kompozisyon oluşturulması

bir insan suratı seçtim tasarım için amacım bu suratı zombi gibi yapmak bu tarz bişey olacak

öncelikle resmimize fantastik bir hava katmamız için eskimiş kağt resmini filtre uygulayarak ekledik

surata parçalanmış tarzı bir görünüm vermek için yırtık ve delik kağıdı yine filtre uygulayaralk ekledik

daha sonra dudakları yırtma işinde bol bol burn tool ve dodge tool kullandık bu bir efekt değil dudak dikiş işi sıfırdan yapıldı sadece 2 araç kullanıldı...

sağ göze fantastik bir hava katmak adına küçük bir sürpriz eklendi :)

ve sol kısmada son olarak çalışmaya uygun renklerde bir efekt uyguluyoruz layer modunu değiştirerek tabii (unutmayalım layer modlarını değiştirerek imajlar üzerinde harika görünümler elde edebiliriz) İyi Çalışmalar arkadaşlar

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
teşekkürler ders için her zaman söylerim ' photoshopta yapılamayacak şey yok yeter ki kullanmayı bil ' diye :D devamını bekliyoruz derslerin

Ertürk

Üye
Tepki
0
:) bende şunu derim sevgili Hasan Güner bana bir şey söyle aklına ne gelirse ve onu photoshop grafiği olarak bende an çalışma üzerine yansıtılamayacak hiç bir fikir yoktur bende... :)

boro

Üye
Tepki
3
gayet güzel, ders için teşekkür ederim sayın ertürk. Bu tarz ders ve anlatımlarınızın devamını dilerim.

Ertürk

Üye
Tepki
0
@boro

bu tarz çalışmalarım gayet fazla miktarda ben bu işin eğiticiliğini yapıyorum her zaman paylaşırım

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Eline ve emeğine sağlık. Güzel bir çalışma ama güzelim Elisha Cuthbert ' ü ne hale getirmişsin :)

Ertürk

Üye
Tepki
0
çalışmam için bunu seçtim diğer versiyondada madonna var ağzına fermuar çekilmiş bir madonna oda çok tuhaf bişey oldu...

Tepki
2
saçlarda bi güzellik yapaydın iyi olurdu :D
çok iyi çalışma devamını bekliyoruz. başarılar..

Yukarı Alt