Fatura+İrsaliye+Tahsilat Makbuzu Çalışmaları

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141

FATURA

İRSALİYE

TAHSİLAT MAKBUZU

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Süleyman Köklü

evet süleyman bey logo'da bana aittir
genelde benim çalışmalarım hep sıfırdan çalışmalardır
yorum için teşekkürler kolay gelsin

Tepki
31
sedat bey elinize sağlık

dikkatimi tahsilat çeti fatura ve irsaliyede kareleri köşeli kullanmışsınız ama tahsiatta oval tahsilat köşeli olsaydı tam bir takım olurdu diye düşünüyorum

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Benim burada gözümü tırmalayan bir şey var, çizgiler çok kalın kullanılmış ve ortadaki logonun tram değeri çok yüksek...

Birde olmaması gereken kurumsal hata : İrsaliye ile Tahsilat makbuzunun tasarımı birbirinden farklı, irsaliyede keskin düz hatlar mevcutken, tahsilat makbuzunda yuvarlak hatlar kullanılmış... Bence bütün evraklarında aynı çizgide ilerlenmeli... Yine faturada adres logonun altındayken tahsilat makbuzunda yanda... Orada da alta alıp, Sayın, hanesini yanda kalacak boşluğa koysanız iyi olurdu diye düşünüyorum...

Emeğinize sağlık.

ea430

Üye
Tepki
0
hocam çalışmalar güzel ama bir problem var matbuu evrakların sanal ortamda paylaşılması maliye tarafından yasaklandı bilginiz olsun yalnış anlamayın çühkü firmanin tüm bilgileri ortada ve en kötüsüde maliye bakanlığın üzerinde olması.
şayen paylaşılırsa ve ornek alınırkıren capraz bir şekilde örnektir ve firmanın bilgileri silindikten sonra veya okunmuyacak şekilde paylaşılması uygun görülmüş saygılarımla çalışmalır gayet güzel bir kaç küçük hata dışında hoş olmuş saol

Tepki
0
evet gayet güzel çalışmalar ama arkadaşlarında belirttiği gibi kurumsal çalışma tam olsaydı daha hoş olacaktı, emeğinize sağlık

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
kurumsal çalışma bize verilmemişti bize verilen kısmını düzeltmeler yaparak yaptık yorum için teşekkürler

Fulyam

Üye
Tepki
16
Çok güzel olmuş sedat abi... çok beğendim... ellerine sağlık...

Yukarı Alt