Femin Market Logo Yarışması Sonuçları.

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Merhaba.
Öncelikle bütün iştirakçilere teşekkür ederiz,

1. 2. ve 3. arkadaşları tebrik eder yeni yarışmalarda da iştiraklerini bekleriz.
Saygın Ltd. Şti. Firmasına ve Katılımcılarına bu yarışma için teşekkürlerimizi bildiririz.

Jüri üyeliğini; Saygın Ltd. Şti. Yetkilileri / Çalışanları yaptı.

1. Seçilen çalışma Arzu Uluırmak'ın 3. çalışması oldu. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN.
2. Seçilen çalışma Ahmet Altun'un 3. çalışması oldu. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN
3. Seçilen çalışma Yunus Öztürk'in 1. çalışması oldu. Çalışmayı görmek için TIKLAYIN

Böylece Sıralama
1: Arzu Uluırmak
2: Ahmet Altun
3: Yunus Öztürk ( Akılfikir )
şeklinde olmuştur.

1. Olan Arzu Uluırmak yarışma sonucunda 450TL ödül sahibi olmuştur.

Ben tekrardan Saygın Ltd. Şti. Firmasına ve bütün arkadaşlara teşekkürlerimi sunar 1.2.3. arkadaşları tebrik eder yeni yarışmalarda da katılımlarını beklerim.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Kendi adıma teşekkürederim. Ayrıca Ahmet beyi ve Yunus beyi tebrik ederim güzel çalışmalar.

Tepki
4
dereceye girenlere tebrikler, güzel çalışmalar vardı gerçekten, seçilenler de güzel çalışmalar, yeni yarışmalar bekliyoruz :)

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Tebrikler Arzu hanım, tebriğiniz için teşekkür ederim. Firma için hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Ayrıca üçüncü olan arkadaşımız Yunus ÖZTÜRK'ü kutlar başarılarının devamını dilerim..

:)

Fairytale

Üye
Tepki
3
Dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum.Tüm katılan arkadaşlarıda tebrik ederim.

sivatoras

Üye
Tepki
0
Yarışmada derece Yapan Arkadaşları Tebrik Ediyorum :)

Ayrıca Fairytale Favorim 2 Çalışmandı.. bekliyordum derece yapmanı ama sağlık olsun :) ama çalışmalrın güzeldi, ;)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Arzu hanım öncelikle size olmak üzere dereceye giren ve tüm katılımcı arkadaşları tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun...

Fairytale

Üye
Tepki
3
@sivatoras

Teşekkür ederim :) Bazen herşey beklendiği gibi olamayabiliyor.Dediğin gibi sağlık olsun;)

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@Emre Zengin

@Ahmet ALTUN

@Fairytale

@sivatoras

@Yaşar KARADENİZ

Teşekkürler arkadaşlar...

Yukarı Alt