FeminMarket 2 | Ahmet ALTUN

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
şu yorumu bir de kurumsal malzemelerle bir görsek...
çok mu ağır bir istek oldu bilmiyorum ama merak ettim :)
başarılar abim

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Gayet normal bir istek, fakat çalışmalar şimdilik şablon olarak sunulmak zorunda...

Aklından ne geçiyor kestirmeye çalışıyorum, eğer çok sade olmuş sadece font var gibi bir şey ise ; bu font özel, sade ve etkileyici, bunu iki sıcak renk ile pekiştirmeye çalıştım, Logolarda aşırı şekilleri pek sevmiyorum, madem kurumsal malzemede nasıl durur diye merak ediyorsun, kişisel çalışmalar bölümüne yapıp ekleyeceğim... :)

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
@Ahmet ALTUN

hemen hemen aynı pencereden bakıyoruz olaylara
hani ben bir afiş çalışması yapmıştım bembeyaz bir zeminde ufacık bir satır yazı
Ahmet Altun tarafından altına yapılan yorum özet olarak şöyleydi:
böyle bir çalışmayı yapmak için ya işi hiç bilmiyor olmak
ya da işi çok iyi biliyor ve kendinden emin olmak gerekir...
şimdi bu çalışmaya baktığımda aynen o yorumu yapıyorum
sektör çok renkliliği - malzeme çeşitliliğini - süsü püsü gerektiriyor (ilk algı olarak)
ama (aynı benim tarzım gibi) ben tasarımı kendim beğenirim ve sunarım mantığıyla
sadece düz ve kalın bir font üzerinden olaya yaklaşmışsınız
lafı gevelemeye lüzum yok benim gözümde Ahmet Altun bir numara :clap2:
başarılar
Not: kurumsalı bekliyorum merakla eminim ki klas bir iş çıkacak o yüzden istedim görmeyi

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
@Hasan Güner

Estağfurullah..:)

Bahsettiğin mesajın aslı şöyleydi ;

@Ahmet ALTUN

İlk çalışmamı açıklama konusunu tam okumadan eklemişim.. verilen internet sayfasına girince teknolojik cihazlar satan bir site çıkıyordu.. Bu çalışmayı renkleri değiştirerek tamamladım. Yarışma ödülüne herkesin ihtiyacı var.. hiç kimsenin bu yarışmaya gırgır olsun diye katıldığını zannetmiyorum.. ben ise sedelikten vazgeçmiyorum, kaybetmeyi göze alıyorum ve sade çalışmamı ekliyorum. Yukarıdaki kendi tanımıma göre sanırım ben bir deliyim... :rolleyes:

Sadeliğin tanımını çok iyi yapmak lazım.. Sadelik deyince aklımıza tuzsuz veya baharatsız yemek gibi yada şekeri az olmuş kahve gibi birşey geliyorsa, kafamızdaki sadelik tanımını bir gözden geçirmek lazım derim.. benim düşüncem bu.. :)

Yukarı Alt