Fikirbazz Grafik & Tasarım Logosu

darkbat

Üye
Tepki
0
Fikirbazz Grafik & Tasarım Logosu

darkbat

Üye
Tepki
0
Evet rss simgesi. Saatlerce arama yapmama rağmen istediğim wireless photoshop shape'yı bulamadım. Kendim de şimdilik çizim yapamadığımdan bir süre bununla idare edicem

Fulyam

Üye
Tepki
16
Fikirbaz için daha fikirli bir logo yapılabilir . Biraz daha çalışmalısn

ewhyder

Üye
Tepki
0
Selam, logonuzu görünce siz de daha çizim yapamıyorum deyince çizim yapmadan da bir şey olabilir diye düşündüm. Aklıma hemen birkaç fikir geldi. Normalde böyle bir şey yapmam bu yüzden yanlış anlamazsınız umarım benim bir iddiam yok sadece isim çok ilham verici geldi, fikirbazz-sihirbaz benzerliği, fikir bulutu ve yeni fikirleri belirten ampuller... buraya böyle bir şey yazacaktım ama dayanamayıp bir şeyler yaptım, yapınca da bilgisayarda bırakmak istemedim affınıza sığınarak burada göstermek istedim belki çalışmanıza da yardımcı olur. Hani ben de bilmiyorum nasıldır ama sadece paylaşmak istedim işte.

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
Genel olarak "grafik tasarım nedir, logo nedir. Ne anlama gelir"in üstünde durursanız çok daha sağlıklı olacaktır.

darkbat

Üye
Tepki
0
@ewhyder

Düşünceniz, çalışmanız ve ellerinize sağlık.

Çalışmanızda dikkate değer unsurlar var olmakla beraber ben yinede ilk çalışmam etrafında yoğunlaşacağım.

Belki sizin çalışmanız sayesinde ampülden yararlanabilirim.

Çalışma için tekrar teşekkür ederim

ewhyder

Üye
Tepki
0
Ne demek, ben de anlayışla karşıladığınız için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Bu arada Graphic & Design veya grafik ve tasarım yanlış bir deyim. Grafik tasarım tek bir deyim/tanımdır sektörde. Yani grafik tasarım veya Graphic design olmalı.
Ve ayrıca diğer logolarınızda da, daha doğrusu çalışmalarınızda gözlemlediğim kadarı ile, başka logolardan alıntı yapmak yerine kendi özgün tasarımlarınızı üretmeye çalışırsanız daha başarılı olacağınıza inanıyorum.

Yukarı Alt