Film Afisi Deneme

BoréaL

Üye
Tepki
0
Öncelikle çalısma hayal gücüme aittir herhangi bir ön araştırma yapmadım vurgulamak istediğim çalısmada alıntı olan kısım January'nin üzerinde bulunan kucuk yazılı kısımlardır. Filmin ismi ve sloganı tamamiyle benım hayal gücümdür araştırmadım varmı bilmiyorum.

Stockade : Hapishane
Do not trust anyone : Kimseye güvenme, ( Hayal gücüm cok gelişik sanırım )

Tepki
2
Elinize Sağlık Güzel Olmuş Fakat Sanki Filmde 1 Kişi Oynuyor Gibi Olmuş. 2-3 Adam Daha Koymalıydın. Oyuncu İsimleri Gözükseydi Olurdu.

İyi Çalışmalar.

BoréaL

Üye
Tepki
0
@qoLdRoqer

Filmde bir kişinin oynamadıgını herkes bile bilir zaten, film bu kişinin üzerine ve geçmisine dair yazıldıgını dusunurek tek kisi sectim yardımcı oyuncunun adı zaten yazıyor orda.

Eyvallah

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
Ben çok beğendim. Gerçekten çok hoş olmuş. Sadece belki tek tip font yerine oyuncuların adı başka font olabilirdi. Ama olmasada olur yani. Elinize ve Hayal gücünüze sağlık.

hidrojen

Üye
Tepki
0
hücre demiri felan efektide hoş dururdu gibime geliyor bu şekildede sade duruyor elinize sağlık

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
İlk başta göze batan bir tarafı gözükmüyor, ama öyle hayal gücü, hele de gelişik(!) bir hayal gücü etkisini ben hiç bir yerinde göremedim.
Bu çalışmaya şöyle bir etiket takalım; kendisini geliştirmek isteyen birisinin iyi niyetle yaptığı bir çalışma :)
Yolun açık olsun, eline sağlık...

Yukarı Alt