Film çıkış makinası...

derya

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar yeni başlamış olduğum yere film çıkış makinası,asetat alınacak,önerebileceğiniz yerler var mı?Film çıkış için marka söyleyebilir misiniz?Ayrıca aramamız gereken özellikler nelerdir?2.el olabilir...

Tepki
59
ewet lınk verılmıyor ben sadece modelını soleyım fıyatıda cok uygun ben kullanıyorum tek derdı asetatın bas taraflarına kagıt yapıstırıyosun
modelıde hp desıngjet 90 -100 - 110 bunlar bıcaklı ıstersenız 130 u tercıh edın asetatın telefonunuda verıyım sıze dıyecegım ama
tlf vesaırede verılmıyo
ozelden msj atabılırsınız

Tepki
100
arkadaşlar öncelikle şu link verme işine bir değinelim.
link vermek serbesttir.
fakat, linklerin içeriği ve mesajlardaki konumu itibari ile silinip silinmemesi yönetim elindedir.
örneğin reklam içerikli olduğu düşünülen linkler derhal silinir.
yada bir font sitesi gibi logo sitesi gibi yararlı linklerde silinmez.

bunun yanısıra özel iletişim bilgilerinizi asla yayınlamayınız. bunlarda gerekçe gösterilmeksizin silinecektir.

saygılarımla...

Tepki
59
asetatı oskardan alabılırsın cok ucuz ayrıca cok buyuk normalde 20metre oluyor almıs oldugum 30 metrelık asetat 100 dolara verıyolar ordan osman beyle ırtıbata gecebılırsınız

prınte ıcınse sılınırmı bılmıyorum ama ben gence verıyım
www.ucuzkolik.com burdan tfl la ırtıbata gecebılırsınız
benım kullandıgım model hp desıngjet 110 plus memnunun

Erdal Kaya

Üye
Tepki
0
arkadaslar hp deskjet100 prınter kullanıyorum.Prınter çogu zaman asetatı almıyor.bilgisiolan yardım ederse sevinirim

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
içindeki sensörlerden kaynaklanan bir durum sebebi ile asetatı almıyor hp ler kağıt bant yapıştırırsan ceddindeden arkadaşımın dediği gibi sonuca ulaşabilirsin

ben hp110 plus nr ve hp 5100 lazer jet kullanıyorum gayet kullanışlı ve güzel makinalar yanlız birinde karartma yapma birinde de kağıt yapıştırma durumu var

efe

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar ya ben gecenlerde 110 nr plus printır aldım ama birtürlü rayına koyamıyorum 110 micronluk clear film kullanıyom ama birtürlü istediğimi alamıyorum sürekli çizik cıkarıyor lütfen bana yardımcı olun çok müşkül bir durumdayım

efe

Üye
Tepki
0
ceddindeden arkadaşım lütfen bana telefonunu birşekilde göndere bilme imkanın varsa lütfen gönderirmisin hp 110 nr plu ile ilgili size sormam gerekn çok önemli bir kaç şey varda inanın çok zor durumdayım...

Yukarı Alt