Film önerim

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588

Bu film ile ilgili yorum yapan bir arkadaşın yazısını aynen koyuyorum buraya;

VFV (Jön) | 21 Temmuz 2012, 23:30 '
ARKADAŞLARINIZ BAŞARISIZ OLUYOR, ÜZÜLÜYORSUNUZ; ARKADAŞLARINIZ BİRİNCİ OLUYOR, DAHA ÇOK ÜZÜLÜYORSUNUZ''.
Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri.Karakterler mükemmel ve üzerinde bi hayli düşünülmüş.Replikler muhteşem.Oyunculuklar muhteşem.
Müzikler muhteşem.Senaryo muhteşem. Bu filmde en can alıcı replik ''herşey yolunda'' olmalı.Çünkü filmdeki insanların hayata bakış açısı bununla değişiyor.
Aslında bu şekilde düşünen rancho sayesinde.Filmin finalinde bile.Müzikler ve danslar komikti.Senaryoya gelirsek Eğitim sistemini eleştiren, öğrenciler üzerindeki pskolojik baskıya vurgu yapan bir film.Bu belkide bir çok ülkenin eğitim sisteminin sorunu
.Ezberci eğitim... Filmin içinde geçen bir diyalog aslında gözümü açtı.
Fotografcılıgı seven çocugun mühendislik okuması.
Fotografcılıgı seviyorsun ama mühendislikle evlisin.
Doğru değil mi ? Aile baskısı ve diğer pskolojik faktörler yüzünden bir çok kişi yetenekli oldugu alanda veya istediği alanda değilde farklı bir alanda okumak zorunda kalıyor.
Hindistan yapımı olmasından dolayı önyargılı olarak izlemeye başladım.
Halen izlemeyenler vardır ve tavsiyem önyargılarınızı çöpe atın ve izleyin.
3 saat nasıl geçti anlamadım.Filmin büyük kısmı eğlenceli bazı kısımlar ise duygusaldı.Sonu mükemmeldi. Aamir khan ın izlediğim ilk filmi.
Yaşına ragmen Rolünü olaganüstü bir şekilde oturtmuş kendine..Bu film gelmiş geçmiş en çok hasılat elde eden Hint yapımıymış

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588

Eşrefpaşalılar Tek link film;

Duygularla yüklü bir başka film önerim...​

MetinK.

Üye
Tepki
0
Gerçekten Güzel Bir Filmdi,Hele Sınav Sonrası Kağıtları Katıp Kaçmaları Yokmu Bittim:)

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Teşekkür ederim ilginden dolayı MetinK.
İzledim evet çok güzeldi ama ben film seyrederken bana yüksek etki eden filmleri paylaşıyorum...

MetinK.

Üye
Tepki
0
Bende Film İzlemeyi Çok Severim Şener Bey.Bence 3 İdiot Ben Efsaneyimin Yanında Etkisiz Eleman Gibi Kalır.Film Sitemiz Var hdfilm.com.tr Beklerim.Vip Üyelikte Size Grafikerler Ayrıcalığı Tanırız.Kısaca Sitemize Beklerim Sizi:)

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588
Benim frekansıma yakın olanlara sesleniyorum burda ben,
herkesin zevki ayrıdır teşekkür ederim MetinK. Çok naziksin.
Sende benim gibi konu açıp paylaşabilirsin önerilerini, çok sağol...

Şener CANÖZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
1.588

Beni korkutabilen tek korku filmi şimdilik...

Alaska'nın Nome bölgesinde 1960'lı yıllardan bu yana insanlar hiç bir iz bırakmadan kaybolmaktadır. Daha önce FBI ajanları bu bölgede araştırma yapmışsa da, insanalrın nasıl kaybolduğu gizemi çözülememiştir.

Psikayatrist Dr. Abigail Tyler, hastalarının birinde oldukça ilginç bir travma durumuna rastlar. Bu travmanın izini süren Abigail onun uzaylılar tarafından kaçırıldığına dair ikna edici ipuçlarına rastlar.

http://www.hdfilm.com.tr/1080p-dual/4584-4-tur-fourth-kind-2009-1080p-dual.html

Yukarı Alt