Fireworksta Link Vermek

Curse

Üye
Tepki
2
Fireworksta Link Vermek 1-Bu dersi anlatırken resimdeki butonu kullanacağım.Sizlerde istediğiniz bir texti veya resmi kullanabilirsiniz.
2-Tools panelinden Web araçlarına giderek hotspot aracı üzerinde mousei le basılı tutalım.
3- Daha sonra Rectangle Hostpot tool(j) aracını seçelim.

4-Daha sonra Rectangle Hostpot tool şeklimizi butonumuzun üzerine resimde görüldüğü gibi çizelim.

5-Dördüncü adımdaki hale getirdikten sonra çalışmamızı,properties panelimizde link isteyen bir kısım belirecektir.Bu kısmı aşağıdaki resimde verildiği gibi girelim.Unutmayalım ki linkimizin başında mutlaka http protokolü yazılı olmalıdır.

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 662x130 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
6-File menüsüne giderek export seçeneğini tıklayalım.
7-Açılan pencerede linkimizin adını verelim.Export seçenklerinden de HTML and Images'ı seçelim.
8-Çalışmamızı export ettikten sonra,yani kaydettikten sonra,kaydetmiş olduğumuz kısımda aşağıdaki resimde görüldüğü gibi,bir resim dosyası ve bir adette html dosyası olmalıdır.
9-Html dosyasına tıkladıktan sonra link verdiğimiz şekil görünecektir.Artık şeklimizin üstüne tıklayarak verdiğimiz link sayfasına ulaşabiliriz.

elcins

Üye
Tepki
0
tbrikler güsel anlatmışsın ama yapamadık.daha yardımcı olursanız seviniriz.

Tepki
0
merhaba arkadaşlar sizden yardım almak istiyorum bu konu hakkında kendimi geliştirmek istiyorum bana yatdımcı olursanız çok memnun olurum

caRySma

Üye
Tepki
0
fireworks programınızı açıp resimdekileri uygulamanız yeterli zor birşey değil bence yapamayanlar bana ulaşabilir.

Tepki
74
@caRySma

daha basit bir yöntemini biliyorsanız burdan anlatabilirsiniz daha sonradan bakıcak olan arkadaşlarda daha rahat anlıyabilirler lütfen yardımlarınızı forum içerisinde paylaşın yoksa bu site ne için var?

Yukarı Alt