firmamıza ait takvim calışması 2009 (ilk denemem denilebilir)

Tepki
0
bu aralar pek iş yok. malum kriz reklam piyasasınıda vurdu ama yinede az da olsa promosyon dağıtımı oluyor.
kullanılan resimler dahil butun calısma bana aittir alıntı değildir :D

Tepki
31
ekrem bey alt zeminleri biraz daha açarsanız daha iyi olabilir
hafta içi ve hafta sonu renk ayrımıda koyu ve uyumsuz renklerden oluşmuş daha sade olabilir

Tepki
0
Fatih beye katılıyorum, bence de renklerin biraz daha açılması gerekiyor; çok koyu ve uyumsuz tonlarda kulanmışsınız rekleri.

Kolay gelsin

JustDream

Üye
Tepki
0
Resimlerin tek tek ve biraz daha büyük olması iyi olurdu kusura bakmayın ben inceleyemedim.

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba Ekrem bey,

Yapılmış olan mevcut çalışmaları biraz incelerseniz iyi olacak kanısındayım.Çok karmaşık ve renk tercihleriniz pek yerinde değil.

Yüklediğiniz görsel, çok küçük ama bu görüntü bile yeterli, bence işi baştan hazırlayın ve daha iştah açıcı renkler ve tonlamalar kullanın, ayrıca, takvim çalışmalarında rakamların altını beyaz olarak kullanmanızı tavsiye edeceğim.

Sonuç olarak bu takvimi her yaştan insan kullanacak ve okuma güçlüğü çekmemeliler, değil mi?

Özetleyecek olursak, bir takvim çalışmasında en ön planda yer alması gereken rakamlardır, tamam, takvim çalışmaları, reklam ve tanıtım için yapılan bir iştir ama unutmayın ki, insanların ihtiyacını karşılayabilirseniz, yaptığınız takvim çalışması kullanılacaktır. Diğer türlü, çöpe giden bir iş olmaktan kurtulamaz.

Her zaman söylediğim gibi, reklam amacına uygun olmalı ve uygulamalarınızda da bunu asla unutmamalısınız...

Saygılar...

Tepki
100
eğer bu bir takvimse ki, öyle diyorsunuz.
insan bu gün ay kaçı diye baktığında numaraları aramakla zaman kaybetmemeli değil mi?
başkada bir yorum yapmıyorum.
sanırım bu çok şeyi size hatırlatacaktır?

Yukarı Alt