fiyatlandımada yardım

rasput_in

Üye
Tepki
0
merhaba bi firmaya empirime baskı için aylık 30 adet disney tarzı karakter çizmem istendi(orjinal karakterler yani ben karakter oluşturucam olan karakterleri çizmicem artı bu desenleri ps de emprime baskıya hazır halde teslim edicem tramına kadar full hazır olcak) bu iş için adet için ve aylık olarak ne fiyat vermeliyim yardımcı olursanız sevinirim...

Tepki
0
:D Güzel Bir İş Almışsın Valla Hayırlı Olsun Fiyat Konusunda Cevap Vericeklerdir Ama Çoğu Yerde Fiyat Değişir Tahminimce Önce NErden Olduğunu Ve Desenleri Nasıl Bir Firamaya Yani Köklü Bir Firmayamı Yapıyorsun Açıklama Yazarsan Daha İyi Yardımcı Olucaklardır.Ayrıca Her DEsen İçin Ayrı Bir Fiyat Vermen Gerekiyor

adobegirl

Üye
Tepki
2
rejepo ya katılıyorum. her desen ıcın ayrı fiyat vermen gerekır. bu fiyat desenin büyüklüğü kücüklüğüne göre değişir. bu konuda desinatör arkadaşlar daha iyi yönlendirecektir seni.

rasput_in

Üye
Tepki
0
boyut 25x35 11 renk firma orta ölçekli yurt dışı çalışan bi firma ben tam bi fiyattan ziyade ortalama bi bilgi alsam kafi gelicek şimdiden yardım için teşekkürler...

Tepki
0
valla biz renk başına 8 ytl alıyoruz tabi bu sadece gelen tasarım içinyani müşterinin bize getirdiği deseni çiziyoruz filme döküyoruz ve renk başına 8 ytl alıyoruz
eğer deseni kendin tasarlarsan filme dökersen hatta kalıbı bile kendin çıkartırsan bu müşteriye baya bi tuzluya maal olucaktır

Tepki
59
@rasput_in

tasarım ıcın kendın belırlemen lazım 1 renk tasarım 20 mılyon+cızım+ebat 1*1cm 3mılyon cıktılar ıcınde aynı fıyat-1*1 3 mılyon

tabi her yerın fıyatı aynı degıl bana gelen son fıyat bunlar
tabi desen burosundan gelen fıyat :D

umarım yardımcı olmusumdur saygılar

rasput_in

Üye
Tepki
0
arkadaşlar yardım etmeye çalışan herkeze teşekkürler şu an yeni gören arkadaşların buraya bişey yazmasına gerek yok konu halledilmiştir

Yukarı Alt