Flash banner istek

Tepki
0
Arkadaşlar sitemde yayınlamak için bir flas banner bırakmak istiyorum ama nerelerden yola çıkacağımı bilemiyorum

...........................................................

mesela yukarıdaki gibi noktanın bir başından kalem başlıyor yazmaya w w w . ........................... com diye sonra arkadasından bir silgi onu silmeye başlıyor sonra ekrana kalb atışı gibi
w w w. ......................................... com diye yazı geliyor ekrana sonra tekrardan aynı şeyi yapsın arkadaşlar eğer flastan anlayan bir arkadaş bana yardımcı olurmusunuz?

Tepki
100
enver bey mesaj içeriğinde web adresi yayınlamayınız lütfen.
ayrıca avatarınızın forum kurallarına aykırı olması nedeni ile tekrar düzenlemenizi rica ederim.
saygılar....

Tepki
0
Emine hanım peki yapacağım şeyi söyleyemezsem nasıl olucak nasıl anlatacağız acaba telepati yolunumu kullanmam gerekiyor biraz kabaca bir cevap oluyor ama sizinkide söz degil yani

Tepki
100
burada bizim size yardımımız sadece program dili ve
çalışmanızın değerlendirilmesi aşamasında olabilir.
sizin isteğinizde kabaca "bana şunu yapın" demek olmuyor mu?
eğer program hakkında hiç bir bilginiz yoksa buda "biraz işverenler" kısmına giriyor sanırım. yanılıyor muyum?

Tepki
4
Evet konuya birde ben ekleme yapmak isterim. Bunu nasıl yaparız soruları sıkca sorulmakta, görünüpte özenilen veya aklındaki şahane fikrin nasıl uygulanacağını yapılmasını isteyenlere bir öneri sunmakta fayda var.
Bu konuda yardım edebilmek için bir profesyonel uygulamacı iseniz buradaki isteğe cevap vermek saatleri alır ki bu belli bir emek yani iş demektir. Yani sen bu uygulamayı yap demek yardım değil iş vermek oluyor. Bunuda karsılıksız yaptırmanız :) sanıyorum imaknsız.
Ama yaptıgınız uygulamalarda cıkmaza girdiyseniz yada belli konular hakkında fikir yada adınlatılmak isterseniz bu yardıma giriyor. bunu ayırarak konu acılırsa sanırım daha iyi olacaktır.. herkes için

Yukarı Alt