flowers kapak

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Flowers serisinden 2 örnek çalışma yorumlarınızı bekliyorum

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ne kapağı arkadaşım bunlar?Ben anlamadım da kusura bakma :S:S:S

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hımm anladım,ben pek anlamam bu baskı işlerinden ama zımbaya ya da yapıştırıcıya gelecek kısım sanırım belirtilmemiş...
Tasarılarınız ise gayet sade ve doğal...

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Ben anlarım bu işlerden okul kapaklarında böyle basit çalışmaları kullanmayın daha farklı yaratıcı tarzlar kullanalım güzelim çoçuklara ahenk içinde olan güzel defterter kapaklarına sahip olmaları için uğraşın bence bu çok basit bir çalışma.

Saygılarımla

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Miray karabulut

Miray Karabulut doğrudur saygıyla karşılıyorum, yalnız bu kapak tasarımları Türkiye için değil yaklaşık 3 yıl önce Özbekistan için hazırlandı. Müşterinin orada gidebilecek satışa sunulabilecek şekilde istemesi üzerine çalışmaların çoğu müşterinin istediği üzerine revize edilmiştir, oradaki öğrenci potansiyelinin daha çok satın aldığı ve beğendiği müşterinin anlatımına tarifine istinaden çalışılmış defter kapağı tasarımlarıdır, saygılarımla...

@Hakan Dağdeviren

Sn Hakan bey, kapakların zımbaya gelecek kısımları ortada dikey olarak perforaj çizgisi şeklinde çiziminde belirttim dikkatlice bakarsanız göreceksiniz, tek ortalı 40, 60 ve 80 yaprak olarak hazırlanmıştır, yapıştırma yoktur tel dikişlidir, saygılarımla...

Yukarı Alt