Font istek

Tepki
100
@halil76

bir istek beklemeksizin paylaşmanız daha uygun olmaz mı?
benim bir ihtiyacım olduğunda önce forumda arayıp sonra istekte bulunuyorum.
istek beklemeksizin paylaşmanız ulaşılabilirlik açısından daha uygun olur.
zaten paylaşım için buradayız.

halil76

Üye
Tepki
0
@emine_x4
Haklısnız, yanlız elimdeki arşiv bayağı büyük, yani sunucuma atmaya kalkışsam yeterli gelmeyecektir, boyutu 2.5 gb' tı geçiyor, ondna dolayı dvd önerisinde bulundum.

merteral

Üye
Tepki
27
arkadaşlar bana çok acil türkiyede kullanılan araba ( otomobil ) plakası fontu ( yazıtipi ) lazım yardımcı olursanız sevinirim

Tepki
0
arkadaşlar kolay gelsin hepinize ben bir dergi çalışması yapıyorum, ve bu dergide yazıları hangi fontla yazmalıyım tecrübeli arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Kapakta düz yazı karakterleri kullanabilirsiniz. Çok kaba kaçmayacak şekilde farklı yazı fontlarıda kullanabilirsiniz. İç sayfalar da kullanılmak üzere bir kaç font önerebilirim. Arial,Times New Roman, Zap Humanist, Swiss gibi tüz ve okunaklı yazı karakterlerini tercih etmelisiniz. Benim fikrim tabiki. Saygılar.

Tepki
0
Bana Ölümcül Acilinden ''Sanzettica 4 Bold'' Bu Font Lazım Lütfen Yardım Edin Çok Acil Resimde Ekliyorum

merteral

Üye
Tepki
27
@merteral

arkadaşlar bu fontu tanıyan var mı acaba göndermeseniz de olur yeterki adını bulayım ;)

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Türkiye'de araça plakalarında kullanılan yazı fontu "Condens" diye hatırlyorum . Ama yanlışda olabilir.

Yukarı Alt