Font Yönetimi

alpego

Üye
Tepki
1
ilginize çok teşekkür ederim,benim için çok faydalı oldu sağolun .

Tepki
0
BİR SORUNUM VAR! Klasör klosör ayırdığımda fontları bir diğer klösere geçtiğimde o font pohothop programında kalıyor fakat yazıyı değiştirmek istedğimde izin vermiyor. Yani başka klasöre geçtiğim için o fontu görmyor ve üstünde dğeişiklik yapamıyorum. Bunu nasıl halledebilirim????

Ahmet ALTUN

Font Tasarımı
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
36
Nexus aktif iken başka bir klasöre geçme imkanı vermiyor ne yazık ki.. Bu yüzden hangi fontları kullanacaksanız o fontları en başta nexus açık değil iken klasör içine atmanız gerekiyor..

Tepki
0
@Ahmet ALTUN

Bu sorun yoktu ama! Örnek veriyorum Tahamo yazı tipini nexusfontsta hangi klasör içindeyse onu seçiyorum ve o klasör içindeki fontlar yükleniyor. Sonra Tahamo yazı tipini kullanıyorum. ardından diğer klasörü seçiyorum yani Tahamo'nun içinde olmadığı klasörü yüklüyorum. Phothopta kullandığım Tahamo yazı tipi duruyor fakat text ile üstne geldiğimde değişiklik yapamıyorum. İlk kullandığımda böyle dğeildi. kullandığım yazı tipleirni geçici olarak proramda tutuoyrdu...ve değişiklik yapabiliyordum.?

Cengiz Duhan

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
23
Arkadaşlar suitcasede silinen fontları kurtarmak mümkünmüdür, historysi falan varmı:allalla:

FurkanSmg

Üye
Tepki
3
Hayat kurtarır nitelikte bir paylaşım olmuş. Elinize saglik.

Tapatalk ile HTC HD2 den gönderildi.

Yukarı Alt