Foruma resim eklemek

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Foruma imageshack.us'den resim NaSıl ekleriz...
İmageshack.us e a tıklıyoruz ve açıyoruz.

Açılan sayfadan gözat butonuna tılkıyoruz.karşımıza gelen pencereden yuklemek istediğimiz resmi seçiyoruz.

Daha sonra host butonuna tıklayarak resmi upload etmesini bekliyoruz.

Resim upload edildikten sonra bu ekran karşımıza çıkıyor.

Ve en alttakı lınkı tıklayarak kopyala diyoruz.

Sonra forumda mesaj panosunda bulunanan butonlardan Grafik ekle butonuna basıyoruz

Sonra gelen kutucuğa lınkı yapıştırıyoruz.

Ve mesajımızı gönderebiliriz.ön izlemede de gördüğünüz gibi resimimizi mesaj panosuna koyduk.

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
@dream058238

burada anlatılmak istenen, sizin foruma resim eklemenizi öğrenmeniz için açılan bir bölüm. buradan faydalıp resim yükleme işlemini öğreniyorsunuz ve ilgili bölüme kendi konunuzu açıp resminizi eklemeniz gerekmektedir.

kolay gelsin...

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
bir de forumda resimler küçük çıkıyor bazen... bunu bi ara bende yapamıyordum fakat öğrendim... burada onu da anlatırsak eminim ki bnm gibi bilmeyenler de öğrenmiş olur...;);)

ferda

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben yine beceremedim ya,biraz karışık geldi bana bunun daha kolay bir yolu yokmu bende ufak tefek çalışmalarımı paylaşmak isterim...

ferda

Üye
Tepki
0
Bu dosyaları messenger dan dosya gönderdiğimiz gibi gönderemiyormuyuz?
Burak arkadaşımız sağolsun anlatmış fakat ben beceremedim biraz karışık geldi.

lvnttrk_21

Üye
Tepki
0
:):confused::confusedben daha aktıf olabılmek ıcın ne yapmalıyım

:eek:ben burada bırseyler paylasmak ıstedıgımde de bırsey yapamıyorum ve anlatılanlardan bırsey cıkaramadım daha acık ve anlasılır sekılde bana arkadaslardan bırı anlatırsa sevınırım:(

BuraKosaR

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar sade bir dille anlatmak istiyorum haddim olmayarak işallah yardımcı olurum...
İmageshack.us bu siteye girip istediyiniz resimi upload edtiriyoruz (yukarda detaylı bi biçimde anlatılmış) upload edildikten sonra alt kısımda bize bir link veriliyor bu link i kopyalıyoruz (yukarda detaylı bir biçinde anlatılmış) daha sonra sitemizde konu acıp ve ya cevap yazarken üst kısımda grafik ekle ikonuna tıklayıp kopyaladığımız link i buraya yapıştırıyoruz... bu kadar umarım yardımcı olmusumdur...
Saygılar...

Yukarı Alt