Foto Manipülasyon Çalışmalarım

Tepki
5
"...kendinden efektli şeyler kullanmadım hiç , o zaman bu benim çalışmam diyemem. çalışmalarımdaki parçalar hep düz stock fotolardır ve parçaların ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız http://hugara.deviantart.com/ gitmeniz yeterli olacaktır(her çalışmaya tıkladığınızda altında parçaların linklerini bulacaksınız) . "
Sanırım benim ricamı yanlış anlamışsınız. Ben bunların sizin çalışmalarınız olmadığını iddia etmedim hiç... Orjinal parçaların sizin elinizden geçtikten sonra ne hale geldiğini görmemiz açısından, ilk hallerini eklemenizi rica etmiştim... Verdiğiniz linkten bakacağım... İyi çalışmalarınızın devamını diliyorum...

baristr

Üye
Tepki
0
sıkılmadım gayet güzel belki fotoğrafçılar için yararlanılacak şekilde hazılarsanız onlar faydalanabilir
elinize sağlık

arsln_cn

Üye
Tepki
0
bence gayet başarılı hiç sıkıcıda değil bu şekilde azimle devam etmelisin...başarılar...

SNSİZ

Üye
Tepki
1
kusur demeyelimde bana hoş gemedi çalışmalarınız gayet güzel verdiğiniz linklerde orjinallerimi vardı eğer öyleyse çoğu açılmıyor orjinallerini görsek iyi olurdu;)

scanman

Üye
Tepki
0
bence sen hayal görmüyorsan bu çalışmalardan en azından birinin proje dosyasını paylaşmalısın. silgi ve klon aracı kullanarak bu tarz efekt ler nasıl verilir net anlamış oluruz.. :s

Yukarı Alt