Foto Manipülasyon Yarışması

Durum
Konu kapatılmıştır.

YA_HAY

Üye
Tepki
0

Çok uzun zaman olmadı photshopla ilgilenmem fırsat buldukça uğraşıyorum.

U

User

Misafir
arkadaşlar begendiğiniz çalışmalar1 gösterinde bu konuda bitsin yeni yarısmlar düzenlicez çok yakında aylık olarak.

sehirlim84

Üye
Tepki
0
@Shahyn

ben mi yanlış okudum diye düşünüyorum en başında bu yarışmanın başında çeşitli bir kaç kural vardı sanırım olması gereken şeyleri acaba ben olmaması gerek diyemi okudumm?????

caylakop

Üye
Tepki
0
buyrun buda benim çalışmam biraz yogun oldugumdan dolayı sadece katılım olsun diye yaptığım bi çalışma yorumlarınızı bekleyecem :)

Shahyn

Üye
Tepki
0
@sehirlim84
evet ilk mesajda uyulması ve uyulmaması gereken kurallar var.. zaten yaptığım yorumda kurallardan da bahsettim :)

@caylakop
Çalışma güzel eline sağlık.. ama grafiti deki internet sitesi adresini silsen ve spreylerin parlaklığını ve ışığını resime göre ayarlasan daha gerçekçi olabilirdi, sanırm yorgun olduğundan ve zamanın olmadığından aceleye getirdin ama fikir ve çalışma çok hoş olmuş bence ellerine sağlık çok teşekkürler :)

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
2 senedir hobi olarak photoshop kullanıyorum.
Resim içinden yeni bir background oluşturdum ve blandingOptions ayarlari ile görüntü yarattım.Hayvanı kesip aldm ve tekrar 4 parça halinde yeni backgrounda ekledim kenarlara daha gerçekçi bir görüntü vermek içinde clonestamptool aletini kullandım.En sonda blur uyguladim.

U

User

Misafir
@Burak
işte ben buna çalışma derim. benim oyum buragın çalışmasına bende 100 tam puan..

Canan ERDE

Üye
Tepki
19
Sanırım Hayvan Katliaminı Anlatıyor Olmalı Gerçekten Değişik Bir Manipülasyon Çalışması Olmuş Çok Beğendim Eline Sağlık Burak.

duygujum

Üye
Tepki
2
@caylakop
kurallara uymasa da bu çalışma çok güzel olmuş eline sağlık

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt