fotograf cekimleri

Tepki
1
Düsününki bir sehire geziye gittiniz begendiginiz kareleri yakalamak istiyorsunuz....
Peki bu cekimleri yaparken/yapmaya calisirken rahat hareket edebiliyor musunuz? Neden?

Hayir arkadaslarim veya baskalari huzur vermiyorlar arkdaslarim her yeri cekiyorsun nabacaksin der baskalarida hmm hic görmemis gibi elinde bi makine dolanip duruyor der ve ben rahatsiz oluyorum neden anlayissizlar yaaf:(

Tepki
100
konuyu açalı bir saat olmuş.
sabrederseniz size uygun cevap verilir mutlaka.

konuda geçtiği gibi bende foto çekmeye meraklıyım. bunu zevkle yapıyorum.
bahsettiğiniz gibi aynı tepkileri duyuyoruz illaki. bu foto çekmenin zevkini ve sanatsal değerini bilmeyen yada konuya farklı yaklaşan insanların tepkisidir.
tepkilerini ölçmek ve değerlendirmek sizin elinizdedir.
bazen elinizdeki makinanızı kıskanırlar, bazen sizin gayretinizi kıskanırlar.... vs. vs.
siz sabırla foto çekmeye devam edin.
kusur varsa sizde değil sizi eleştirenlerdedir.

Tepki
1
kusur varsa sizde değil sizi eleştirenlerdedir.[/quote]

Cok dogru söledin bide ben sabirsizimdir ksr bakmayin:)

sebograph

Üye
Tepki
9
valla yıllardır izmirde yaşıyom ne zaman konağa insem illaki biresim çektiririm yada çekerim ben kimseyi takmıyom o konuşarda :)

Tepki
6
fotoğraf çekmeyi bende severim cep telefonu fotoğraf makinesi artık o anda elimde ne warsa olduğum yer neresi olursa olsun bir kaç kare fotğraf çekmeyi isterim maksat anı oLsun :) söyleyenLer oluyor genelde ben şu tekniği uyguluyorum ( dönüp söyleyen kişiye kafa atıyorum :D ) çok etkili bi yöntemdir kişi direk susuyor bidaha konuşamıyor zaten :D:D:D

Tepki
1
ben de fotoğraf çekmeyi sevenlerdenim.hoşuma giden herşeyi ve mutlu oluğum bütün anları.bazen arkadaşlar fotoğraf delisi olduğumu söylüyorlar ama alıştılar artık,bu biraz de bizim elimizde.bir şeyin üzerine nekadar çok gidersek okadar meşrulaştırırız:)
arkadaşlarım artık yadırgamıyorlar:):):)

Tepki
0
fotograf cekmek ayrı bı olaydır bence bir tarz fotografı ceptel.la da cekebilirsinz ama saglam bır makınayla cekılmıs bı fotoda yakaladıgınız duyguyu cep.tel kamerasından cekılmıs bı fotoda bulamaz ki insan.:S olsa bile çok nadir bence.
bence her dk elınde cep tel yada klasik bi foto mak.le foto cekmek cok sacma , basit we sıkıcı bi durumm..

Yukarı Alt