Fotograftan Vektöre-yardım

fotocan

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Ben foruma daha yeni üye oldum. çok güzel forum. Google dan araştırırken rastgele girdiğim. Bende ilerlerleyen günlerde elimden geldiğince paylaşımlarda bulunmaya çalışacağım. Bildiğiniz fotograf formatlarından verktöre çeviren program varmı. varsa adı. Corelin çevirmeleri bana çok yetersiz geldi. Şimdiden ilginize teşekkür eder.Başarılar dilerim.

Tepki
0
Arkadaş Corelin Yaptığını Beğenmiiyorum Diyor x3 Öneriyorsunuz.. Evet bEnde Corelin Vectore Çevirmelerini Hiç Bğenmiyorum Ve Size Şiddetle Vector Magic Programını Öneriyorum Heleki Resimlerin dpi Yüksekse Hiç Uğraşmayın Atın Resmi 2 Dakkada Vectore Çevirsin Bundan Daha İyi Çeviren Programda Görmedim Hiç...

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Corelin X4 Versiyonunda Trace Özelliği Biraz Daha Geliştirilmiş... İncelemenizi Öneririm... Kolay Gelsin...

Tepki
0
vectractor diye bir program vaar isterseniz onu da deneyin arkadaşlar ben denedim çok hoşuma gitti... kolay gelsin

Yasemin Ertosun

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
way canına arkadaşlar süpersiniz bayıldım bu programlara fotocan arkadaşım sanada ayriyetten teşekkür ederim böle bi konu açmasaydın ne zaman haberim olurdu bilmiyorum çok ekmek yemem lazım daha:( aa bu arada hoşgeldin aramıza:)

Yukarı Alt