Fratpen yazı tipi

Tepki
0

bu logonun yazı tipini arıyorum bir müşteri illaki bu yazı olacak diye tuturmuş durumda www.dafont.com dan araştırdım ama hangi aileden onu bile bilmiyorum bilen yada tanıdık olan varmı bu yazı tipini:(

Tepki
0
kopyalayıp çizmemde mümkün vektörel hali için ama yazacağım yazıdaki harfler logoda yok sorunda orda söylediğiniz fontlar için teşşekürler ama bulamadım ben o fontları yazım hatasımı var acaba

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Betül hanım konuları uygun bölümlere açmaya özen gösterin lütfen. Font arıyorsunuz ve Logo başlığı altına konu açıyorsunuz. Bu şekilde yardım alma olasılığınız düşüyor. Birde konu başlıklarını açıklayıcı yazmanız gerekiyor. Forum kurallarını okumanızı öneriyorum, bu tarz başlıklı konulara izin vermiyoruz. Konunuzu Fontlar & Yazı Karakterleri başlığı altına taşıyorum..

Tepki
4
@Betül Ersoy

Betül hanım ne istediğinizi anlayamadım ben hala.. Ben size link verdim oradan indireceksiniz çizim halini ve aynen renkleriyle birlikte vektörel bir programda kullanacaksınız. Bu kadar basit. tekrar kopyalayıp çizmekten bahsediyorsunuz..
Ayrıca verdiğim fontta yazım yanlışı yok.
Kolay gelsin

Yukarı Alt