Freehand 'ten Photoshop'a geçiş

negress

Üye
Tepki
0
Selamlar
Freehand'de yaptığım çalışmayı photoshop'a alıp mesela çalışma içindeki bir yaz alanına gölge vermek istiyorum.
Bunu nasıl yapacağım konusunda bana bilgi verir misiniz?

wexplorerx

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
Selam !!
İlk önce şunu sölemeliyim !! Olayı tersten yapmaya çalış !! Yani yazıyı PSP de yaz TIFF kaydet sonra FH ye import et !! daha kolay olur !! ama illede böle olsun dersen Basittir olay yazıyı Seç kopyala PSP de Yapıştır de !! Path mi yoksa Text mi diye sorarsa Path de !!! Gölgeyi verdikten sonra TIFF kaydedip ancak FH de kullanabilirsin !! Bu yüzden testen yapmanı öneririm

Kolay gelsin !!

Caprice

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben freehandde yaptığım herhangi bi nesneyi,yazıyı ps'a aktaramıyorum kopyala yapıştır yaptığım zaman aşağıdaki hatayı veriyor acaba bi ayarı falan mı war içinizde bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
HATA: Could not place because the parser module cannot parse the file

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Caprice

merhaba caprice o zaman freehandde yaptığın herhangi bir nesneyi pdf olarak kaydet ve bu dosyayı ps de ac sorun çözülecektir kolay gelsin

Ndesign

Üye
Tepki
51
arkadaşlar frehand te file<export<psd derseniz onu zaten psd ye aktarmış olusunuz fakat jpeg ten farkı olmayacaktır yani leyarlara bölünmez :) tabi yanlış hatırlamıyorsam

chabalco

Üye
Tepki
0
@Caprice

Photoshop 7.0 'a Freehand 'en sorunsuz paste yapabilirsin CS2 ve Cs3 te bu hatayı verecektir ...

Saygılar..

Yukarı Alt