Freelance İş Sağlayan Siteler

didoren

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar, freelance çalışıyorum ancak güvenilir müşteri bulmakta zorlanıyorum. Belli başlı siteler aracılığıyla çalışınca da çok fazla grafiker olduğundan iş sıklığı düşük oluyor. Bildiğiniz freelance iş sağlayan platformlar varsa paylaşır mısınız? Faydalanmak isteyen mutlaka olacaktır.

kmkdesigns

Üye
Tepki
1
Grafuni.com diye bir platform kurulmuş, ben de üyelik oluşturdum. Tasarımlarını yüklüyorsun giren müşteriler seçip orada satılan ürünlere bastırarak satın alıyor. Sen de her siparişten komisyon alıyorsun. Herhangi bir ücret vs talep edilmediği için bir göz atmanı öneririm :)

didoren

Üye
Tepki
1
Tam olarak böyle bir şey arıyordum. Kendi tasarımlarımı insanların üzerinde görmek çok güzel bir his olacak :) Çok teşekkürler.

vlumi

Üye
Tepki
0
Grafuni.com diye bir platform kurulmuş, ben de üyelik oluşturdum. Tasarımlarını yüklüyorsun giren müşteriler seçip orada satılan ürünlere bastırarak satın alıyor. Sen de her siparişten komisyon alıyorsun. Herhangi bir ücret vs talep edilmediği için bir göz atmanı öneririm :)
Oo süper, hemen bir üyelik oluşturayım, boş vakitlerimi değerlendirmek için müthiş bir platform, teşekkürler..

didoren

Üye
Tepki
1
belki biliyorsun ama yinede paylaşayım TRLink - Link Kısalt benimde üye olduğum bir site kolay bir üyelik aşaması var ve yaptığın işleri oraya koyup sipariş alabiliyorsun çok fazla para kazananlar var ama o kadar fazla ben kazanamadım ama yine az çok kazanıyorsun ben sevdim siteyi bir bak istersen
Evet biliyorum, bu tarz siteler değildi aradığım. Dediğim gibi iş talebi çok fazla, kazanç düşük. Tavsiye edilen grafuni.com'a üye oldum. Yakında açılacakmış. Kendi tasarımlarımla onların ürünlerini birleştirip satabileceğim bir platformmuş. Vallahi merakla bekliyorum hep buna özenmişimdir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
siz aslında idemama'yı arıyorsunuz. kayıtta "Pro Tasarımcı" seçeneğini seçin, kayıt olun. gerisini çözersiniz zaten.

Yukarı Alt