freelance T-shirt designer araniyor

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
T-shirt design isinde tecrubesi olan freelance calisabilecek arkadaslar ariyoruz. studiomuz yurtdisinda(londra) bulunmaktadir. bu nedenle sizlerden taleplerimiz genellikle yurtdisi pazarina hitap edecek tshirt tasarimlari olacaktir. ucret tasarim basina olup oldukca dolgundur. bu is ile ilgilenen arkadaslarimiz ayrintili bilgi istemeleri dogrultusunda sahsima ozelden mail atabilirler. bol sans arkadaslar..

Tepki
0
Bilgeadam grafik bölümü mezunuyum. Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop programlarını iyi derecede kullanıyorum. Konumuz dışı olacak biraz ama Londra, Barkingside'da yaklaşık 3 hafta kaldım ve bütün kıyafet piyasasını dolaştım ve çalıştığım tekstil şirketinde İngiltere'nin ünlü Next markasının taş işlemesini yapıyorduk. İlgilenmek isterseniz lütfen en kısa sürede bana ulaşın. Teşekkür ederim.

Tepki
0
bir kere okuyabildim mesjınızı. simdi tekrar mail adresinizi almak üzere özel msjlarlarima bakmaya calisiyorum ama acamiyorum. Lütfen bana boş bir mail atabilir misiniz?

Tepki
0
@HeartbreakOnTheMoon

merhaba..

ozelden size bir mail adresi gectim.
cv nizi (ozellikle illustrator tshirt tasarim orneklerinizin proof larini) gecerseniz sevinirim.
iyi calismalar..

Tepki
0
ben gsf grafik mezunuyum.
bir konu veririseniz onun üzerinden tasarı yaaprım beğenirseniz çalışmak isterim

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt