fulya - Afisler

Fulyam

Üye
Tepki
16
Sonunda oturup bişiler yapabildim... : )

bu da ikincisi (bayağı çalışmam lazım biliyorum.. : )

Tepki
4
Çok fazla okumam gereken yazı var o yüzden biraz sıkıcı olmuş. Ayrıca slogan fontunu beğenmedim ve sloganda kullandığınız "çok fren" ifadesi bazen kazaların sebebi olabiliyor. Mesela E-5 gibi Otoban gibi akıcı yollarda çok fren yaparsanız mutlaka kaza yaparsınız.

Başarılar Fulya Hanım...

Fulyam

Üye
Tepki
16
Çok fazla okumam gereken yazı ? derken buna katılmıyorum...
Ama diğerlerine katılıyorum : ) ben hiç öyle düşünmemiştim... Çok fren derken ... ama düşünülmesi gerekiyordu evt.

Çok tşkler süleyman .. en azından yanlışlarımı söyleyen biri oldu : )

Tepki
4
Çok fazla okumam gereken yazı ifadesini şöyle düzelteyim o zaman Fulya Hanım. Tabii ki afişlerde yazı olacak ama çok fazla slogan türü yazı var demek istedim aslında. Slogan bir tane olup diğerleri bilgilendirici olabilirdi. Ayrıca alttaki afişte yazıların bir bölümü çıkmamış görmüşsünüzdür siz de. Jpeg yaparken olabilir.

Burda sizin yanlışlarınızı ortaya çıkarıp sizi kırmak değil maksadım sadece gördüklerimi söyledim. :))

Kolay gelsin...

Fulyam

Üye
Tepki
16
Sülayman o yazıları bilerek öyle yaptım... sağdaki soldakinin devamı niteliğinde... farkettiysen aynı harfle geçişler... bilerek yapıldı yani...

ekinoks internet exp. da denemedim.. firefox kurmuştum.. onunla açtım.. belki onunla alakalıdır bakıp hemen düzeltiyorum

Fulyam

Üye
Tepki
16
Süleyman hiç kırılmam inanki bu konularda .. aksine seviniyorum ... en azndan bakıp eleştiriyorsun... ben kolay kolay kırılmam :)

Tepki
2
Fikir çok iyi Fulyam. :) ama uygulama da geliştirmeye gidilebilir tabi. iyi iş çıkarmışsın tebrik ediyorum.. :D

Fulyam

Üye
Tepki
16
Teşekkürler...tabiki düşünceelrimi hiçbir zaman yaparken tam olarak aktaramıyorum belki zamanla olacak... :D

bu arada ben logomuzu koymayı unutmuşum şimdi diğer çalışmaalra bakınca farkettim ....hemen ekliyim ...

Yukarı Alt