G --ucak ?

meltem09

Üye
Tepki
0
Arkadaslar, GOLDEN adli bir turizm sirketinin logosunu yapiyorum. G harfini bir sekilde ucak figürüyle kaynastirmam gerek onlarca logo yaptim ama hic biri icime sinmedi :( Önerilerinizi bekliyorum ....................... LÜTFEN

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
yaptıklarınızı görüp ona göre fikir sunsak olmaz mı ? bu şekilde kimse aldırış etmez yardım talebinize

meltem09

Üye
Tepki
0
Yaptiklarimi buraya nasil aktaracagimi bulamadim "resim ekle" yazan yerde url kodu soruyor

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
tinypic.com a görseli yükledikten sonra en alttaki kodu "grafik ekle" butonundaki kutuya yapıştıracaksınız. ozaman bir sorun kalmaz.
Bu arada bence gayet güzel görünüyor. Aynı formatta devam ederek daha da geliştirebilirsin. Uçağın burun kısmını uzatarak vs.

meltem09

Üye
Tepki
0
Cok tesekür ederim :) Aslinda müsteride gördü begendi fakat icime sinmeyen bisey var ucakla ilgili bunu nasil cözecegimi bilmiyorum. Ucaga tam yandan bakinca kanat görünmüyor üstten bakmak gerekiyor ozamanda öbür kanadida göstermek gerek denedim havaalani isaret levhasindaki ucak ikonu gibi basit kacti

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Böyle tipografik birşeyler deneyebilirsiniz.
Ben böyle birşey düşündüm çalışmanız için.
Uçağın arka kanadında ve yan kanadında buradaki espri tamamen uygulanırsa alın size hava yolunda marka olabilecek bir logo.
Logoyu olduğu gibi kullanabileceğiniz gibi bu fikri geliştirebiliriniz de.
Umarım şinizi görür.
-G ve F çizim
-Golden Flight fontu: AvantGarde Bk BT
-Renkler #222021 - #ffd200
Golden Siyah: Uçağın arka uzun kanadının siyah ve yan kanadının da bu şekilde sarı renge boyalı olduğunu düşünün, üzerlerine beyaz renk ile bunlardaki gibi boya. Böylece yandan bakıldığında G ve F oluşur.
http://i41.tinypic.com/2vob47.jpg

Golden Sarı:
Aynı şekilde bu da yukarıdaki gibi düşünülebilir.
Kolay Gelsin :)
http://i43.tinypic.com/30t2tj.jpg

Yukarı Alt