Gazete sayfa tasarımı yapan grafiker aranıyor

Durum
Konu kapatılmıştır.

amanini

Üye
Tepki
0
FİRMA BİLGİLERİ:

1- Firma üvanı: Yeni Vatan Turkish newspaper
2- Firma yetkilisi: Ahmet Polat
3- Göreviniz: Editor/Director
4- Firma telefonu:+61 2 9646 3039
5- Firma adresi: Level 1/2C Auburn Road Auburn NSW AUSTRALIA
6- Firma web sitesi: www.yenivatan.com.au
7- İş tanımı. Avustralya'da haftalık yayımlanan gazetemizi sayfalarını hazırlayacak, Adobe indesign (Quark Xpress de olabilir) ve diğer adobe programlarına hakim, gazete sayfası yapmada tecrübeli olmak aranan özelleiklerdir. Çalışacak kişinin burada olması gerekmemektedir. Sayfaları Türkiyede hazırlayıp bize online olarak göndermesi yeterlidir. Tüm sayfa elemetleri tarafımızdan dosyalar halinde gönderilecektir. Daha detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar info@yenivatan.com.au adresine kendilerini tanıtan bir email ile başvurabilir ve bigi isteyebilirler.
Not: Başvuru yapacak kişilerin yaptığı örnek gazete sayfalarını email adresimize göndermeleri gerekmektedir
8- Sosyal haklar: Türkiye şartlarına göre tatminkar olup ciddi başvurulara cevap verilecektir

amanini

Üye
Tepki
0
Arkadaslar, Eger info@yenivatan.com.au adresi hata veriyorsa serverimiz gonderilen emaili ya viruslu oloarak goruyor yada maildeki eklediginiz dosya 6 mb dan buyuk. Sorun yasayanlar yenivatan73@gmail.com adresinden de bize ulasabilirler. Lutfen gonderdiginiz emaillerde ornek sayfa tasarimlariniz olsun. alinan emaillere mutlaka cevap veriliyor merak etmeyin

Ahmet Polat

ONDESİNG

Üye
Tepki
0
Merhaba ilanınızla ilgileniyorum ancak gazete tasarımı derken dizgi dahilmi bu konuda daha acıklayıcı olurmusunuz gazete yaklasık 6 yaprak 12 sayfa oluyor örnek calısmalarımı mail atıyorum
Tesekürler.

amanini

Üye
Tepki
0
@ONDESİNG

Örnek sayfalarınız maalesef elimize geçmedi. tekrar yollarsanız sevinirim

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Sizelere e-mail attım gazetecilik ve dergicilik tecrbem vardır.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt