gemici takvimi (ayna) çalışması

Tepki
25

müşterimizn isteği özellikle manzara resimleri idi sizlere böyle bir çalışma sergiledim eleştiri ve önerilerinizi bekliyorum herkese ii çalışmalar

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Birinci çalışma fazla alan kaplamış, karışık duruyor.
İkinci çalışmada Ayçiçeği ile ilgili bir alaka kuramadım.
Üçüncü ise, diğerlerinden daha güzel diyebilirim...

Manzara değil de başka şeyler olsaydı daha da güzel olurdu sanki ama müşteri ne isterse o olur:)

Ama bence tasarım güzel olmuş
elinize sağlık

Tepki
0
1. çalışmadaki fotoğrafınız (diyaliz hastalarını baz alırsak) iç karartıcı. Yolun sonuna gelmiş havası var. Sloganınız okunmakta güçlük çekiyor.
2. konseptin tamamı sektörle çok alakasız
3. Çalışmanız mukayese içerisinde en oluru.

Ben derim ki daha iç açıcı fotoğraflarla bir kompozisyon oluşturun. emeğinize sağlık.

Orhan Alma

Üye
Tepki
0
Çalışmaların fena değil KIRMIZI benimde en sevdiğim renk :)
ama arkadaşların dediği gibi sektörlerin renkleri vardır.
Konuyla ilgili bir araştırma yap istersen.
Konusu sağlık ise, bu manzaraları açık ve karmaşık olmayan manzaralardan seç derim.
mavi-yeşil-beyaz ağırlıklı, deniz-gökyüzü fazlaca olsun çünkü ikiside düz zemin izlenimleridir. v.s.
Başarılar...

Ndesign

Üye
Tepki
51
@Ayda Yıldız
katılıyorum özellikle 1. resim için yapılan yoruma :D

Tepki
25
aslında yorumlarınızda haklısınız ama ben ilkçalışmada sakinlik ve huzuru düşünmüştüm akabinde diğer çalışmalarda ise canlılığı... dediğiniz doğru arkadaşlar sonbahar oluşu bitip tükenmeyi çağrıştırdı birden. elimde manzara resimleri çok az istediğim gibi bi manzara resimleri bulamadım (foruma da baktım ayrıca) aslında o nedenle sıkıntı yaşadım bana yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa lütfen beklicem

ismail koc

Üye
Tepki
0
bende 3 diyorum. ama ayçiçeğide güzel görünüyor her ne kadar bende bir bağıntı kuramadıysam da konuyla ilgili ama olsun. yine de 3 diyorum

Yukarı Alt