Gestetner Makinesi Konusunda Yardım

Tepki
74
o dediğiniz işleri en düşük maliyetle birtek gestetnerde çıkartabilirsiniz heidelberg makinalarında birtek 32x46 gto'da çıkartabilirsiniz onun fiyatıda gestetnerin bi 4 katı felan yaklaşık 12bin eurodan başlıyo

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Fiyat konusunda GRAFXX haklı. GTO fiyatları gestetner fiyatlarının 3-4 katı kadardır.

ozreklam

Üye
Tepki
0
Designer_s Öncelikle sabırla bana göstermiş olduğun ilgin için sozsuz teşekkürlerimi sunarım. Çok güzel ayrıntılı yazmışsın eyvallah oda güzel. Sorun şuki çevremde bu işi yapan kişiler sınırlı.ancak parmakla sayarsın 3-4 şirket. onlarda tekel oluşturmuşlar. Makinelerden anlayan insan inanın çok az. İl sınırlarım içerisinde danışacağım bilgi alacağım inanın kimse yok. Sen benim elimdeki tek kaynağımsın. Durumu toparlayayım. Şimdi sen bize fiyatlar konusunda bizi üzmeyecek çok sermayem yok baştan söyleyeyim. Makinelerin okadar popüler olmasınada gerek yok. En fazla makineler için ayırabileceğim kaynak 12/13 bin ytl oda 3.Aylık çek ile. Allahtan Çek sağlam :) Neyse şimdi sen bize şu makine şu şase şu bilmem ne ise onu belirtirmisin. Verdiğin listeyle bizim kafamız karışmasın. tipo veya geto diyonya ucuzu fakat iş göreni söyle geto ise geto de anlayacağın. madem bu işide bilmiyonuz de size en uygun liste budur ve ortalama fiyatlarıda budur. Bu iş bizim için extradan çıktı bunun için kaynağımız çok sınırlı anlayacağın. Birde bu makineleri fazla araştırma yapmadan yaptıkca inan bu işten vaz geçeceğim nerdeyse ve en uygun fiyatlarla nerden alabilirim. Ben bir mekana gittimmi hepsini ordan alıp kamyona yüklemeliyim anlayacağın. Saygı ve sevgilerimle arkadaşım. Sonsuz teşekkürler.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
12/13 bin YTL derken sadece baskı ve numaratör içinmi yoksa tamamı içinmi?

ozreklam

Üye
Tepki
0
Çokmu az oldu ben tamamı için demiştim. Makine dahil yanındaki diğer aparatlar zımba bıçak del dikişmi ne diyonuzya. Yoksa ben bu parayla sadece vitrindenmi izlerim :) sen bize yinede herbir parçanın fiyatlarını ortalama yazarmısın.

Tepki
74
kardeş sana tek diyeceğim madem makinaların hepsini biryerden almak istiyorsun gel İstanbula Topkapı/2.Matbaacılar sitesine git 1100 adet matbaa ve makina satış yeri var orda sabahtan akşama kadar gez dolaş herşeyi görürsün zaten orda

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Heidelberg Pompalı (46x64) Tek renk 14.000 Euro
Heidelberg GTO Tek renkli, numaratörlü, perforajlı 12.000 Euro
Gestetner 313 Zincir çıkış (32x44) 5.500 Euro
Gestetner 311 Zincir Çıkış (25x35) 5.000 Euro
Heidelberg Maşalı (25x35) 3.500 Euro
72 cm üstten sıkmalı polar 1.500 Euro
Tel dikiş (Manuel) 300 Euro
Matkap Kağıt delgi 300 Euro
Perforaj ve pilyaj Ayaklı 700 Euro
70x100 Şase Üstten lambalı perdeli 1750 Euro

Bu fiyatlar piyasa ortalamasına göredir. Kesin tutar diyemem. Ve peşin fiyatları. Vadelide baya farkeder. Ayrıca istanbula gelme şansın var ise sana bir iki yer önerebilirim ve telefon numaralarını verebilirim istersen.

ozreklam

Üye
Tepki
0
Designer_s istanbuldan alacağız zaten sen bize şu telefonları adresleri verirmisin. tşk bakalım bir görüşelim

xblack

Üye
Tepki
34
Şu alkollü gestetner öneren arkadaşlar neye göre önderdiniz. Gestetneri alkollü modeli pek yok. Olanda uydur kaydır yapılmış makinalar. 211 - 311 gestetnerlerin ölçüsü 25 * 35 cm dir. 25 cm lik bir makina için alkole gerek yok. Zincir çıkışlı olanı tavsiye ederim. Ama burda önemli bir detayı atlamayın. Alacağınız gestetner 311 veya 211 iyi bir makina 4.000 eurodur. Pompalıların 40 * 57 modelleri var 8000 - 9000 e bulursun aradaki 5.000 euroluk farkı takvim sezonunda kapata bilirsin. Eğer bu işe yeni başlıyorsan unutmaki eşeğin ne kadar büyükse o kadar kazanırsın. Ben yerinde olsam misale giyotini normal bir şey hatta en ucuzundan alırım. Ama baskı makinası kesinlikle heidelberg olmalı. Gestetneri 8 yıl önce bıraktım ben. Birdahada matbaadan içeri sokmadım. Sizede tavsiyem bu işi yapacaksanız gestetner ile filan uğraşmamanızdır.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
xblack ağzına sağlık. ne güzel söylemişsin. ;) Sayın ozreklam bilgileri özelden mesaj olarak attım. Pm nizi kontrol ediniz. Saygılar.

Yukarı Alt