Google Ofisi (Zürih)

Kenan Mirza

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
17
hayal hayal bizim için

Tepki
0
Birçok yerdeki çalışma ofisleri aynı bu şekilde. google' ın translate sitesi var bende bundan yola çıkarak onlara bir mail attım. Google Talk' ın içeriği değişerek yurtdışında görüşmeler yapan fakat yabancı dilleri olmayan insanlar için Talk' ın içersine translate konulması konusunda yani sen türkçe yazıyorsun karşındaki insan fransız ise fransızca olarak gidiyor yazdıkların. Fikrimi çok beğendiklerini ve bu konu hakkında yakında benle görüşmek istediklerini sölediler. İşin en güzel yanı ise ben bunun patentini almadım ama o kadar fikirlere saygılı insanlar ki bunun önemi olmadığını sölediler bakalım haber bekliyorum İstanbul yolu gözükdü bana galiba :)

Tepki
13
@Mustafa Kemal Çizmeci

translate fikri zaten googlenin ve uzun zamandan beri bu aktifdi. sadece türkçe desteği yoktu bir ay önce oda gerçekleşti. Googleye ait olan bir fikri nasıl benimdir diyebiliyorsunuz :rolleyes:

Tepki
0
Herşey çok güzel fakat 5.resimdeki havuz çok küçük bir kulacıma bile sığmaz o benım :p

Google havuza onem vermemiş :p

Lale baktıroğlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
bence herkezin çalışmak isteyeceği bir ortam ama merak ettim doğrusu türkiyede böyle iş ortamları varmıdır?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Türkiye'de.. Pek zannetmiyorum Lale Hanım:)
İşsizlik , ekonomik kriz ülkeyi kasıp kavururken, hiçbir işverenin böyle bir ortam sağlayacağını pek zannetmiyorum:)

Lale baktıroğlu

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@Buse Türüdü

Busecim haklısın:) ama belki bir bilen vardır belki bilmediğimiz böyle büyük grafik ve yazılımla uğaşan türkiyede şirketler vardır ama biz bilmiyoruzdur belkide sır gibi saklıyor olabilirler herkez yanımızda çalışmaya kalkmasın diye:D

Yukarı Alt