görsel anlatımlı accurate4 dersleri

Tepki
9
arkadaşlar sizlerinde anlatmak istediğiniz dersleri göndermeniz için kullandığım programın linkini verdim.lütfen çekinmeyin ;) hepimiz faydalanalım.programın kullanımı oldukça kolay record ve stop fonksiyonlarını klavyeden istediğiniz tuşlara atayabilirsiniz.dikkat edin accurate de kısayolu olan tuşlar olmasın

http://rapidshare.de/files/40395440/CamStudio20.rar.html

evet arkadaşlar sizlere bir ders daha gönderiyorum umarım faydalı olur.yalnız dersi anlatırken grip olduğum için sesim boru gibi çıkıyor(grip olmasamda farkı yok galiba:)) sizlerinde katkınızı bekliyorum.

http://rapidshare.de/files/40420393/ders2.rar.html

Tepki
100
sevgili emrovski;
çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederiz.
lakin yeni mesajınızdaki çalışmanızı ve buna benzer çalışmalarınız
ayrı ve uygun bir başlık oluşturarak yeni konu olarak açmanız daha uygun olur.
çalışmalarınızda başarılar dilerim.
saygılarımla....

Tepki
28
valla kardeş iyi olmuş eline sağlık dersleri dört göz ile bekliyoz sadece bir sorun var herhal çok kısa bir anlatım olmasına rağmen 16 mb tutmuş kaydettiğin proğramda bunun ayarı vardır herhalde dosyalar gb yi bulmasın dewamında başlamadan önce bunu ayarlamalısın bence

Tepki
9
@sumtexnakis
evet dosyalar ham haldeyken çok büyük yer kaplıyor.5 dk bi ders anlatsam 200mb tutuyor ama sıkıştırınca 6-8 mb'a düşüyor.inşaallah düşer.yardımlarınızla:eek:

Tepki
28
ben ilk video için yorum yazmış idim dewamında ben ders videosu bekleriken sen zati vermişsin fekat hem ders hemde camstudio linkleri bozuk yada sen download deilde delete link ini vermişsin ilgilenirsen sevinirin accuratenin videolu anlatımını gerçekten görmek isterim

Tepki
9
@sumtexnakis
kontrol ettim sorun gözükmüyor diğer derslerede bakmanı ve yorumlarını bekliyorum.;)

Tepki
28
hangi diğer ders ?
bir deneme vermişsin birdeders vermişsin sargı falan
ders videolu olması süperrr ama hem hızlı anlatmışsın hemde anlattığın kimseler bunu kullanıyomuş gibi anlatmışsın yeni başlayanlara göre anlatsan acele etmeden nereye tıkladığın net görünür bir biçimde
eline koluna diline sağlık
şu proğramın linkini bi daha denedim bir daha bir daha ıııh olmuyoooo

Yukarı Alt