Grafiik Tasarımcıyım İş Arıyorum - İstanbul Avr.

Tepki
0
Adobe Photoshop - Çok İyi
Adobe Illustrator - Çok İyi
Corel Draw Graphics - Çok İyi
QuarkXPress - Çok iyi
Adobe InDesign - İyi

Hem dijital baskı hem de matbaa tecrübesine sahibim. Halen bir matbaa da grafik tasarımcı olarak görev yapıyorum. 10 yıllık tecrübeye sahibim.

Bir grafik tasarımcının bilmesi gereken her şeyi, tüm teknik detayları, matbaa tekniklerini, renk proseslerini, kağıt ebatlarını, baskı malzemeleri ve dijital baskı detaylarını bilirim.

Ciddi, saygılı ve dürüst bir işyeri arıyorum. Dileyene ayrıntılı cv ve portfolyo gönderebilirim.

Ancak ufak bir dipnot düşmem gerekiyor. İngilizce kursum olduğundan dolayı istisnasız hafta içi her gün akşam 16:00'da işten çıkmam gerekiyor. Ne yazık ki bu konuda en ufak bir taviz vermem mümkün değil şuanki iş yerimden ayrılma nedenimde bu zaten.

Evim İstanbul Avr. yakasındadır.

Saygılarımla..

Mail: graphicslife@hotmail.com

Eroğlu

Üye
Tepki
0
İstanbul avrupa yakası güneşli'de bulunan firmamıza grafiker ariyoruz. Ambalaj,etiket ve tekstil sektörlerine hizmet veriyoruz. gelismeye oğrenmeye acik ve yaptigi isi seven calisma arkadaslarına ihtiyacimiz var.

Mac ve Pc de Corel, Photoshop, Freehand ve İllustrator programlarini kullanabiliyor olmasi gereklidir.

Cv ve portfolyonuzu ehoglu@hotmail.com adresine gönderebilirsiniz.

karakus57

Üye
Tepki
0
slm.iç mekan canvas bezi üzerine baskı işinde bilginiz varmı.çalışmak istermisiniz.iş yeri bahçelievler.siz nerede ikamet ediyorsunuz

Yukarı Alt