Grafik Çalışmalarım-C3S4R3T

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Ben düşünüyorum düşünüyorum, bir anlam veremedim bu çalışmalara, ne yapmak istediniz biraz anlatır mısınız?

gosarias

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
hepsi çöp, arkadaslar boyle camur isleri ne diye koyuyorsunuz anlamıyorum.Biraz arastırın , gercek tasarımlara bakın , unlu ressamların resimlerini inceleyin...Grafikerler sitesindeki grafik calismalarina bakin , yazık

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@gosarias

Forumdaki mesajlarınıza baktığımda: "Çamur, çöp" şeklinde yorumlar yapmışsınız.. Tepkinize açıkçası bir anlam veremedim. Ne için yazık? ne için çöp? Cesaret edip çalışmasını eleştiriye sunduğu içinmi? siz bu işi çok iyi biliyor olabilirsiniz fakat Grafiker sitesine üye olan arkadaşlarımızında kendilerini geliştirme amacında olduklarını unutmayalım. Kimse bu işi doğarken öğrenmiyor. Sizinde çöp olmayan çalışmalarınızı görmek isteriz. teşekkür ederim.

@CesareT

Arkadaşım çalışma hakkında bir açıklama getirmezseniz çalışmaya yorum alamazsınız, ne için yapıldığı hangi programlarda yapıldığını lütfen açıklayın. çalışmanızı eklerken doğru yere eklemeye özen gösterin. çalışmanızı serbets çalışmalara taşıyorum.

gosarias

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
benım burda ınsanların begenısıne sunmak ıcın calısmalarımı gonderme gereksınımım yok.Bu sitenin kendını gelıstırmek ısteyen grafıker adaylarının portalı oldugundan da haberım yok.Gogıldan denk geldı uye oldum neler var dıye.Ayrıca yorum yapılmasını goze alarak biryere konulan herhangı bır sey ıcın , iyi oldugu kadar kotu elestırılere de kulak vermek lazım, eger kendını gelıstırmek ıstıyorsan ..burdan daha fazla tartısıp dıkkatlerı uzerıme cekmek de ıstemem...ıstıyorsan pm den msj at

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@gosarias

Daha öncede yazmıştım şimdi de söylüyorum. Tabiki özgürce eleştirinizi yapınız. Ama usluba dikkat ederek. Emek verilerek yapılan hiçbirşey çöp değildir. Hepimiz yavaş yavaş öğrenip kendimizi geliştirdik değil mi? Şimdi arkamızdan gelenlere yardımcı olmak yol göstermek varken şevk kırmayalım.. Saygılar.

sebograph

Üye
Tepki
9
@gosarias
ewet insanlar buraya kendilerini geliştirmek ve sizin gibi üstadlarının kendilerine yol göstermesi için geliyolar siz o çalışmanın neden çöp olduğunu söylemeyip sadece çöp derseniz o kişiye hiç bi şekilde katkı sağlamış olmazsınız ayrıca yaptığınız da bir yorum olmaktan çıkıp hakaretten ileri birşey değildir lütfen çalışmalara yorum yapınız
arkadaşımızın yaptığı çalışmalar göze hoş geliyor ancak bütün çalışmalardaki teknik ve objeler aynı yani ortada hiç bir farklı çalışma yok hepsine aynı diyebiliriz daha değişik çalışmalar yapmanızı tavsiye ediyorum. çalışmalarınızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler

CesareT

Üye
Tepki
0
Tüm Arkadaşlara söylüyorum kimse Anasının karnında ögrenmedi u işi ögrenen varsa söylesin ben 2 haftadır Grafik çalışıyorum bu kadar oldu begenmeyen yorum yapmaz olur biter.Laf olsun Diede konuşulmaz.
SADECE 2 HAFTADIR YAPIYORUM UNUTMAYIN..
msn adresim : ustanasaygıduy@adresinidogruyazbari.com
Grafikte Kapışmak İsteyen Ustam Var Onunla Kapışabilir.

HAKKINIZI HELAL EDİN.

xblack

Üye
Tepki
34
@CesareT

1. forum içerisinde bold yazı yazmak yasaktır.
2. Evet kimse anasının karnından yaptığı içi bilerek dünyaya gelmedi.
3. Burda bir rekabet olayıda yok sanırım. Sizin ustanızla kapışacak.
4. Yapılan çalışmalar kimin hangi kapasitede olduğunu gösterir zaten.
5. Konu içerisinde iletişim adresi vermek yasaktır.

Yukarı Alt