Grafik Çalışmalarım

xKaCaKx

Üye
Tepki
0
Herkese Merhaba

Arkadaslar 7 Senelık Bır Reklamcılık ve Tasarımcılık Mazım var Kendime Facebook Uzerınden Bır Sayfa Olusturdum ve Ordan Üçretli Tasarım Yapıyorum

Bu Aralar Online Oyunlar Gozde Oldugu Icın Devamlı Online Oyunlar ıcın ( Kapak - Logo - Tanıtım ) vs Tasarımlar Yapıyorum

Yaklasık 1 senedır reklamcılıktan ve tasarımdan uzaklastım

Sizlerden ricam hem verecegım adrestekı tasarımlarıma hemde burda paylasacagım tasarımlarıma Yorum Yapmanız nerde yanlısım var nerde neyı duzeltmem gerek gıbı vs dusuncelerınızı almak ıstıyorum

https://www.facebook.com/pages/Pvp-Grafik-Tasarım/533072643371052?ref=hl

Saygılarımla by KaCaK

xKaCaKx

Üye
Tepki
0
Okadarmı kotu yaw hıc yorum yok kotu de olsa bır yorum olsaydı sevınırdım :/

filizaltan

Üye
Tepki
0
@xKaCaKx

ilk bakışta bana bir karmaşıklık duygusu verdi. gözlerim rahatsız oldu nedense. ilk tasarım tamam ama o da karışık. ben de bunu yapıyordum. güzel olsun diye bir tasarımda çok fazla uygulama kullanıyordum. ama bunu bıraktım. kısa ve öz uygulamalar yapıyorum daha çok beğeniliyor. ikinci tasarımda da kullandığın yazı fontlarına kontur vermişsin ama yazıların ince kaçmış.. kontur da boğmuş.. karakterlerin hepsinin kırmızı olması da gözü çok yoruyo... walla dürüst olun diye kendin dedin. kırılmak ve kızmak yok :)

Ozgul

Üye
Tepki
57
7 senelik reklamcılık ve tasarımcılık mazisi lafı kullanılınca, insanda daha farklı beklentiler oluşuyor. Belki ondan sınırlı sayıda yorum gelmiştir.:)

Kolay gelsin...

Yukarı Alt