Grafik Tablet ? (Yardım)

by.bertan

Üye
Tepki
0
@McCcDd

aynen öyle tabletle illüstrasyon zor oluyor gönderdiğin örnek tamamen pen tool ile yapılmış bir çalışma. Tablet genel olarak dijital paint de çok kullanışlı bir alet.

Tepki
29
Bende çekim sonrası bu tarz çizimler yapmak istiyorum işte. Kişye özel isteyen olursa.. İlave pro kullanıyormu shop dışında . keskinlik olmuyor dediniz ya.

Tepki
5
Tablet bir çizimin digital ortamda daha konforlu bir şekilde üretilmesine yarar.
Ortada bir çizim yoksa, yada çizer yoksa tabletle hiç bir sonuç elde edemezsiniz.
En güzeli kağıt kalemle vakit geçirip, kağıt üzerinde belli bir olgunluğa ulaştığınızda
işlerinizi daha konforlu bir şekilde yapabilmeniz için tablet satın almak...

Tepki
29
Sizin dediğiniz gibi düşünüyorum zaten, ilk kagıta çizip sonra taplette işler çıkarmayı düşünüyorum ama tablet tecrübem yok ne alacağıma bir türlü karak vermedim. Çizim yeteneğinde sorunum yok allaha şükür.

Tepki
5
Yaşını gördüğümde daha çok erken olduğunu düşünmüştüm tablet almak konusunda.
Çizimlerine baktım, geç bile kalmışsın tabletle çalışmak için.Benim önerim wacom un
orta karar modellerinden birini al.Kalem hassasiyeti çok iyi 300-400 dolarlık bir model işini
görecektir, başarılar...

Tepki
29
Yaşım 19 ve yetmediğmi düşünüyorum yalnış mı düşünüyorum yoksa :( tam olarak anlayamadım..
Ve taplet iyisi olsunda parasını sorun etmiyorum çalışır öderim fotoğraf makineimi aldım sıra bundan dedim kendime onun için sürekli insanların düşüncelerini alıyorum.. Sanırım karar verdim lapazz mı wacommu derken.. wacom da kararlı olacak gibi az daha araştırayım da.

Yukarı Alt