grafik tasarım eğitimi ile ilgili lütfen yardım

elif murtaç

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
bende kursa gitmen taraftarıyım çünkü ben bu işe böyle başladım bilişim eğitim merkezi'nin kurslarında eğitim aldım kurs sayesinde çok iyi bir alt yapım oldu kursta verilen projelerle sektöre hazırlandım ve kurs bitiminde bi çok şeye hazırdım

Tepki
0
Esra merhaba sana benim de gittiğim ve çok memnun kaldığım bi yer veriyim bi
git gözün tutmazsa sen bilirsin.Mikrosis Hocası Kemal BAYAŞOĞLU mükemmel bir öğreti yeteneği var . Tel: xxx xxx xx xx Kemal hocanın GSM (xxxx)
xxx xx xx (xxxx) xxx xx xx iyi geceler.

Tepki
0
Merhaba meslek seçerken gelecek için ne vaad ediyor iyi araştırmaklazım. Ben de çok faklı bir alandan mezun oldum su ürünleri gibi :) Ama içimde hep bir grafikerlik tutkusu vardı. Araştırdım okuluna gidemediğim için iyi bir eğitim almak istiyordum . Bunun için Kariyerist Bilgi Teknolojilerinden Grafik Tasarım ve Görsel İletişim Akademik eğitimini aldım. Bir yıllık bir eğitim Üniversite ayarında bir eğitim olduğu için Junior art director olarak meslek hayatıma başlayabildim. Doğru meslek seçimi kadar doğru yerden eğitim almak gerek. Eğitmenlerimizin hepdi art directordu çok çok iyi bir eğitimdi. ..İyiki KAriyerist den aldım diyorum şimdi.

Yukarı Alt