Grafik - Tasarım - Matbaa

asozen79

Üye
Tepki
0
1993 senesinden itibaren 1999 senesine kadar rüya basımevi' nde grafiker olarak görev aldım. Sonrasında çeşitli reklam ajansları ve matbaa firmalarında Grafik departman sorumlusu ve işletme müdürü olarak görev aldım. 2011 yılı mart ayına kadar aktif olarak çalışmaya devam ettim. Şu anda iş aramaktayım. Gerek matbaa, gerekse renk ayrımı kağıt, film ve CTP konusunda, grafik ve tasarım konusunda oldukça deneyimli olduğumu düşünmekteyim. Hem Film'de' purup eskofot Magnum Medley Makinada Hem CTP'de Heidelberg Supra Setter Makinada çalıştım. Meslek hayatım boyunca sadece grafik tasarımla uğraşmayıp matbaa içinde de farklı pozisyonlarda görev alan biri olduğum ve yöneticilik yaptığım için, firmanızla çalışma fırsatım olursa, sizlere faydalı bir çalışan olacağıma inanmaktayım. Kullandığım programlar, Freehand, Photoshop, Corel, İllistrator, Acrobat vs. ve Ofis Programları.

irfan

Üye
Tepki
0
Merhaba, İyi Haftalar

Sizinle görüşmek isteriz, müsait olduğunuzda görüşmeye gelebirmisiniz.

İyi Çalışmalar | Birka Reklam

ilyast

Üye
Tepki
0
selamlar..içerenköy.Bostancı daki işyerimiz için cv nizi 216.5742815 e gönderebilirmisiniz.

avni

Üye
Tepki
0
Teknikkart Kart Sistemleri olarak Arnavutköy Bolluca daki fabrikamızda kart üretici firmayız.
Grafik bölümümüzde çalışmak isterseniz avni@teknikkart.com.tr adresine CV nizi mail atın lütfen.

Yukarı Alt