Grafik Tasarım ve E-Ticaret Sorumlusu

katia

Üye
Tepki
0
Şirketimizin Genel Müdürlüğünde (Etiler) görevlendirilmek üzere, Grafik Tasarım ve E-Ticaret Sorumlusu bir takım arkadaşı arıyoruz…..

Dergi için imaj reklamlarının çalışmasını yapabilecek vizyona sahip

Katalok-özel sunum çalışmalarını hazırlayıp, basım ve takibini yapabilecek

Bireysel ürünlerin fotoğraf çekimini yapabilecek derecede fotoğraf çekim tekniklerine hakim, fotoğrafçılık konusuna ilgi duyan

Mağaza vitrin çalışmalarında yeni fikirleri ile renk katacak, araştırmacı

Bunun yanısıra halihazırda bulunan e-ticaret sitesinin takibi ve günecellenmesi ile ilgili çalışmaları üstelenecek :

Güncelleme, yeni ürünlerin bilgi ve resimlerinin eklenmesi

Internet müşterilerinden gelen siparişlerin karşılanması

Blog, facebook, twitter hesaplarının güncellemeleri, takibi

ARANAN ÖZELLİKLER :

Photoshop,Freehand, Flash vb programlarını çok iyi bilen
Grafik tasarım konusunda en az 1 yıl tecrübeli
Internet pazarlama ve e-commerce uygulamalarında tecrübeli veya bu konuya ilgi duyup kendisini geliştirmek isteyen
Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması gerekmektedir.

Lütfen başvurularınızı katiacorap@hotmail.com.tr adresine gönderiniz.

decorman

Üye
Tepki
0
grafiker aramışsınız.Grafiker e-ticaret sistemlerinden pek anlamaz onlar genelde çizim tekniklerini bilenler içindir.Grafiker fotoğrafçıda değildir :) nasıl birşey aradığınızı anlamaya çalıştım gecenin bir vakti ama şirketimiz demişsiniz , hangi şirket olduğunu yazmamışsınız :) ayrıca e-ticaret sistemlerinden web tasarım bilgisi olanlar daha iyi anlarlar...Sizinle çalışmak isterdim ama istedikleriniz biraz garip geldi

tamhizmet

Üye
Tepki
0
Web ve Grafik Tasarımcısıyım İlanınızla İlgileniyorum.
daha oncedende yaklasık 4-5 tane e-ticaret tasarımı yaptım orneklerını maıl attım
iyi calısmalar..

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@katia

Bu özelliklerde birisini bulduğunuz zaman şirkette başka kimseye ihtiyaç kalacak mı??
Ayrıca e-ticaret sorumlusu demişsiniz. Ama aradığınız kişi e-ticaret dahil geriye kalan tüm işleri de yapacak galiba...

Yukarı Alt