Grafik Tasarımcı olarak çalışabileceğim bir yer arıyorum.

picasso

Üye
Tepki
0
istanbul avrupa yakası bahçelievlerde ikamet ediyorum
ondokuz mayıs üniversitesi görsel sanatlar öğretmenliği grafik anasanat dalı bölüm 3. sü mezunuyum.Grafik tasarımcı olarak iş arıyorum.Photoshop,illustratör,freehand,movie maker programları konusunda donanımlıyım.Logo, amblem afiş ,broşür,takvim (kurumsal kimlik)tipografi,kitap kapağı tasarımı çalışmaları yapıyorum.Kreatif düşünme yetisine sahibim.İlüstrasyon çizimlerim son derece iyi freelance yada ofis ortamında iş arıyorum.
e-posta adresim: menislara@windowslive.com portfolyomu ve cv mi mail yoluyla gönderebilirim.
ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

burdesan

Üye
Tepki
0
burdesanambalaj@hotmail.com
merhaba
Firmamız Edirne'nin İpsala ilçesinde yani Yunanistana 2 km. mesafede firmamız 2000 yılında kurulmuş olup Ambalaj ağırlıklı çalışmaktadır. (kutu çeşitleri, katalog, vb.) çalıştığımız ağırlıklı olarak Yunanistan,İtalya birazda yurt içi bizim sizin gibi güzel sanatlar mezunu elemana ihtiyacımız var. şık bir ofis ortamında ambalaj tasarımı alanında çalışmayı düşünürmüsünüz?
Saygılarımla Mustafa Kemal Yurtçu
tel 284 624 12 12
284 624 11 21
cep 549 624 12 13

picasso

Üye
Tepki
0
Mustafa Bey,

İlginiz için teşekkür ederim ama Edirne bana uzak İstanbul avrupa yakasında iş arıyorum.
İstanbul d a tanıdığınız grafik tasarımcı arayan yerler varsa beni yönlendirirseniz sevinirim.
Freelance de çalışabilirim.
saygılarımla

Tepki
0
ESENYURTTA BULUNAN COPYCENTER FIRMAMIZDA ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ.İLETİŞİM TEL:0 212 596 72 42 - 0 532 712 09 36 oncucopy@yahoo.com tercihimiz bire bir yüzü yüze görüşmektir.
Görüşülecek kişi ismail
Teşekkür ederim

osman.ayaz

Üye
Tepki
0
Yenibosna merkez mah bulunan firmamıza garfiker arıyoruz digital baskım deneyimli Photoshop ve corel iyi derecede kullanabiliyorsan info@deryareklam.com adresine cv vaya 0542 420 34 28 numaralı tel. ulaşabilirsin...

beysan

Üye
Tepki
0
MERHABA

YERİMİZ GÜNGÖRENDE LAZERLE DERİ İŞLEME KAZIMA VS. İŞLER YAPIYORUZ BIZIM ICIN COREL BILMENIZ YETERLI TEL :05323822378

Yukarı Alt